Zvětšování prsů. Pěkná ňadra nevyjdou nikdy z módy. Hezká a dobře tvarovaná prsa dodávají sebevědomí a přitahují obdivné pohledy mužů.

Zvětšování prsů

Pěkná ňadra nevyjdou nikdy z módy. Hezká a dobře tvarovaná prsa dodávají sebevědomí a přitahují obdivné pohledy mužů.

Čti více
Především je třeba říci, že chirurgickou úpravu velikosti prsů, ať zmenšení či zvětšení, by měl provádět zásadně plastický chirurg.

Plastika prsů

Především je třeba říci, že chirurgickou úpravu velikosti prsů, ať zmenšení či zvětšení, by měl provádět zásadně plastický chirurg.

Čti více
Plastika obličeje. Krásná postava a upravené vlasy mohou sice do značné míry skrýt skutečný věk ženy, ale obličej je nesmlouvavý.

Plastika obličeje

Krásná postava a upravené vlasy mohou sice do značné míry skrýt skutečný věk ženy, ale obličej je nesmlouvavý. Povadlá oční

Čti více
Modelace genitálu. Čím dál tím více zejména mladých žen chodí k estetickým chirurgům s velmi intimní prosbou: Pane doktore, upravte mi intimní partie. Labioplastika

Modelace genitálu

Čím dál tím více zejména mladých žen chodí k estetickým chirurgům s velmi intimní prosbou: "Pane doktore, upravte mi"

Čti více
Plastika nosu

Plastika nosu

„Veliký nos velikého ducha značí“ – prohlašuje nesmrtelný Cyrano de Bergerac z prken, jež znamenají svět už od roku 1897.

Čti více
Plastika břicha, neboli abdominoplastika, je jedna z nejhezčích a nejefektnějších operací, které může estetická chirurgie svým pacientům nabídnout.

Plastika břicha

Plastika břicha, neboli abdominoplastika, je jedna z nejhezčích a nejefektnějších operací,které může estetická chirurgie

Čti více

Augmentace prsů

Zvětšení prsů - pěkná ňadra nevyjdou nikdy z módy

MUDr. Svatopluk Svoboda - plastika prsů. Zvětšení prsů - plastika poprsí
     před zákrokem.

MUDr. Svatopluk Svoboda - plastika prsů. Zvětšení prsů - plastika poprsí
      po zákroku.

MUDr. Svatopluk Svoboda patří k nejzkušenějším a nejvyhledávanějším plastickým chirurgům v České republice. 
     Plastickou a estetickou chirurgií se zabývá dlouhou řadu let a mezi jeho pacienty patří celá řada význačných osobností.
     V jeho soukromém sanatoriu je poskytována špičková péče v oblasti plastické a estetické chirurgie.

Hezká a dobře tvarovaná prsa dodávají sebevědomí a přitahují obdivné pohledy mužů. Jestliže na vás příroda v tomto ohledu trochu zapomněla, nevěšte hlavu, ještě jsou tu silikony.
Estetická plastická chirurgie dnes dokáže téměř zázraky. To, že máte zvětšená prsa vyplněná silikonem, kromě plastického chirurga, pro něhož jsou denním chlebem, nikdo nepozná. "Touha po ňadrech přiměřené velikosti navíc není jen zbytečným rozmarem nespokojených žen," tvrdí MUDr. Svatopluk Svoboda. "Často znamená nový start do života. Věřte nebo nevěřte, ale najednou se díky pěkným prsům cítíte jistější v partnerských vztazích a třeba i v práci. Více si vážíte sama sebe a dokážete lépe jednat se svým okolím. Dva obyčejné implantáty použité ke zvětšení poprsí se stávají i nepřímou příčinou vzestupu v kariéře."

"Jenže, co když se to nepovede? Nebo ještě hůř – co když se mi má nová prsa nebudou líbit?" To jsou otázky, které určitě každou ženu přemýšlející o úpravě svého zevnějšku napadnou. "Každý dobrý plastický chirurg by měl být i velmi dobrým psychologem," říká MUDr. Svatopluk Svoboda.
Vlastní operaci by měl předcházet podrobný rozhovor o představách ženy a o tom, do jaké míry a zda vůbec jsou její sny realizovatelné. "Většina žen se pro operaci rozhodne kvůli tomu, že touží být přitažlivější, dokonalejší. Dalším důvodem může být snaha po větší atraktivnosti kvůli profesionálnímu postupu. Občas však přijde i taková, která doufá, že ji prsa zachrání manželství nebo vztah s přítelem. Bohužel takovou službu od plastické chirurgie nikdo čekat nemůže. Ztracenou lásku sama operace nevrátí," tvrdí chirurg. Přesto ale nic není vyloučeno. S novými prsy se žena totiž chová úplně jinak. Bývá otevřenější, k nesnázím se staví čelem a vyzývavěji se obléká.
Z "šedivé myšky" se stane rozhodná "lvice", která si umí srovnat v hlavě, co chce a nechce. A právě tato změna může partnerovi imponovat.


Silikony může mít každá

Vyplnit či zvětšit prsy implantáty si může nechat prakticky kterákoli žena. Samozřejmě musí být dospělá a plnoletá a neměla by trpět žádnou závažnou chorobou. Ženy, které v dohledné době plánují těhotenství, by si měly operaci dobře rozmyslet, protože po těhotenství se mohou prsa výrazně změnit a implantáty někdy mohou i částečně ovlivňovat kojení. U starších žen je vhodné předchozí mammografické vyšetření. Implantátů se ale ze zdravotního hlediska nijak obávat nemusíte. Bylo dostatečně prokázáno, že silikonové implantáty použité pro zvětšení prsou v žádném případě nezpůsobují nádorová onemocnění prsu.
Plastičtí chirurgové jsou vlastně do jisté míry umělci. "Každá prsa vyžadují určitý tvůrčí přístup. Musí se tvarem i velikostí hodit k postavě i povaze ženy a zároveň co nejvíce odpovídat jejímu přání," konstatuje doktor Svoboda.


Jak se dělají nová prsa - zvětšení poprsí.

○ Implantáty použité pro zvětšení poprsí se umísťují dvěma způsoby – buď přímo pod prsní žlázu nebo pod prsní sval. Mohou se vkládat řezem dlouhým tři až pět centimetrů v podprsní rýze, další možností je řez okolo dvorce prsního, případně v podpaží. Každá přístupová cesta ke vložení implantátu má své výhody a nevýhody a je na plastickém chirurgovi, aby ve spolupráci s pacientkou zvolil tu nejlepší.

○ Všechny implantáty pro "umělá prsa" jsou tvořeny silikonovým pouzdrem. Přesto ale není jedno jako druhé. Pro zvětšení prsů je klasický implantát kruhový a vypadá jako různě vysoký bochánek. Stále častěji ale lékaři používají i jiné tvary, které lze někdy lépe přizpůsobit konfiguraci hrudníku. Velmi přirozené a oku lahodící jsou například implantáty "kapkovitého tvaru", kterým se též říká anatomické.

○ Silikonové pouzdro použité pro zvětšení poprsí může být naplněno fyziologickým roztokem nebo silikonovým gelem, byly i pokusy plnit prsní implantáty jinými médii, například palmovým olejem, ale neosvědčily se.
Nejžádanější je v současné době u nás silikonový gel, protože působí nejpřirozenějším dojmem nejen tvarově, ale i při doteku.

Výběr publikovaných článků na téma "Plastická chirurgie" > > MUDr. Svatopluka Svobody - plastického chirurga - lékaře plastické chirurgie.

Chcete více informací?

Napište nám!