1 Recenze SKU: e9957

Universial Přenosné Auto Konvice Z Nerezové Oceli, Topení Cestování Na Kávu Šálek Vody Láhev Šálek Vroucí Velká Kapacita

Skladem


Vlastnosti:

1. Velká kapacita: 750ml kapacitu a hodí se pro většinu automobilů držáky nápojů, skvělé pro cestování. Ideální pro horká voda, káva, čaj, pití, atd.

2. Vysoce kvalitní plast: Utěsněné víko z vysoce kvalitního plastu, bezpečné a non-toxické, dobré těsnění výkon, udržet vodu v teple, a zajistit, že nápoj není přetečení.

3. Jídlo kvalitní materiál: Potravinářské nerezové oceli 304 a plastových materiálů, bezpečné pít převařenou vodu, odolné a snadno se čistí.

4. Kontrolka displej: indikátor se rozsvítí červeně při práci a zeleně, když práce je dokončena. A to se rozsvítí červeně, když teplota vody je nižší než jmenovitá teplota.

5. Automatické vypnutí: Pomocí nejnovější elektromagnetické technologie vytápění, to ohřívá vodu v 100 ° c asi 25 minut. Když voda dosáhne 100 ° c, tak se automaticky vypne.

Popis:

Poháněn DC zásuvky zapalovače 12V napájecí zdroj, toto topení konvice umožňuje pití horké vody na silnici. Vhodné pro řidiče, podnikatele, nebo jakýkoli jiný druh lidí, kteří potřebují dlouhý výlet.

Specifikace:

Materiál: nerezová ocel a plast

Velikost: 8,5 x 8,5 x 22 cm

Barva: stříbrná+černá

Kapacita: 750ml

Výkon: 120W

Napětí: DC 12V

Obsah Balení:

1 x Auto na Elektrický Láhev

1 x Manuál

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

405.90 Kč 563.67 Kč

Sdílet

12v Auto Rychlovarná Konvice, Auto Držák, Automatická Konvice, židle Auto Topení, Auto, Topení, Chlazení Pohár, Přenosné Káva, Aeropress Na Kávu, Kavárna, Auto Kávy, Hervidor.

Objem 500 ML-1L
Režim Napájení 12V DC
Původ KN(Původu)
Vyhledávání