0 Recenze SKU: e994

Vojenské Taktické Mini Mince Peněženka Belt Bag Vodotěsné EDC Pouch Lov Venkovní Pasu Taška Nylon Multifunkční Kapsa

Skladem


Vojenské Taktické Mini Mince Peněženka Belt Bag Vodotěsné Přenosné EDC Pouch Lov Venkovní Pasu Taška Nylon Multifunkční Kapsa

Vlastnosti: 1.Vyroben z 1000D nylon materiálu. Vodotěsný a odolný 2.S 4 vnitřní sloty na karty a 1 vnější ID kapsa pro přenášení peníze,mince,klíče a karty 3.Malé velikosti. Je pohodlné nosit 4.Multifunkční. Můžete jej použít jako kabelka, stejně jako ledvinka a můžete také dát ji do jiné větší tašce Specifikace: Materiál: 1000D nylon Velikost:13.5*8*2 cm (5.31*3.14*0.78 v) Barva:Bahenní,Zelená,Černá Balení obsahuje: 1* Peněženka Karta Taška (accessaries nejsou zahrnout do ní) 1* D-ring spony (dar) Poznámka: 1. Některé obrázky vypadají větší, prosím věnujte pozornost na konkrétní velikost. 2. Mějte na paměti, že vzhledem k světelné efekty, nastavení jasu a kontrastu displeje, barva výrobku může mít jemné rozdíly mezi naše fotografie a aktuální položky, kterou obdržíte. Vážíme si vaší pochopení.

74.71 Kč 101.00 Kč

Sdílet

Kapesní Taktická Vojenská, Venkovní Peněženku, Kapesní Skladování, Mini Taktický Pás Taška, Kuiu Lovecké Tašky, Taška Pás Muži, Držák Taktické Vojenské, Taška Edc, Edc Nástroj, Dokument Taktické Peněženka.

Značka BACKTOUR
Materiál Nylon
Typ sportovní Lov
SKU H0217
Původ KN(Původu)
Vyhledávání