0 Recenze SKU: e983

Disney Mickey Mouse sada povlečení pro děti, Ložní kryt Twin velikost přehoz Chlapci peřinu list, Děti, domácí dekorace modrá barva

Skladem


.

Materiál

.

Polyester

.

Balíček

. PVC bag (Bez krabice).

.

Peřinu set 3ks

.

1ks přikrývka kryt + 1ks prostěradlo + 1ks polštář podvod.

.

Peřinu set 4pc

. 1ks přikrývka kryt + 1ks prostěradlo + 2ks polštář shams.

Povlečení Na peřinu je jako ochrana a dekorace pro výplň, pokud si objednáte peřinu set, prosím, ujistěte se, že máte stejnou velikost výplň, která by mohla dát do peřinu, a ty by mohly najít zip na peřinu, otevře ji, a dát výplň.

.

Poznámka

. dva styl prostěradlo pro kupujícího volba, ploché a prostěradlo. Tato sada nemají žádnou výplň. ne výplň uvnitř. . 1(cm)=0.3937008(palce) Vzhledem k Ruční měření, prosím, aby chyba v 2-3 cm. Vzhledem k odlišné kultuře země, velikostí lišit v závislosti na zemi a vyzývají lidi, aby se ověřit velikost před objednáním.

Jedné velikosti

Typ Plechu

Duver kryt

150×200 cm

59"x 79"

Plochý list

150×200 cm

59"x 79"

Prostěradlo

90×190 cm

35"×75"

Polštář podvod

48×74cm

19"x 29"

Povlečení

3 kusy

Plochý list

1 kus

1 kus

1 kus

Prostěradlo

1 kus

1 kus

1 kus

Povlečení

4 kusy

Plochý list

1 kus

1 kus

2 kusy

Prostěradlo

1 kus

1 kus

2 kusy, Jeden plochý list se hodí pro 90-135cm šířka postele. Jeden prostěradlo s gumičkou, hodí se pro 90×190 cm(35"×75") v posteli.

Dvojče velikost

Typ Plechu

Duver kryt

150×200 cm

59"x 79"

Plochý list

150×200 cm

59"x 79"

Prostěradlo

99×190 cm

39"×75"

Polštář podvod

48×74cm

19"x 29"

Povlečení

3 kusy

Plochý list

1 kus

1 kus

1 kus

Prostěradlo

1 kus

1 kus

1 kus

Povlečení

4 kusy

Plochý list

1 kus

1 kus

2 kusy

Prostěradlo

1 kus

1 kus

2 kusy Dvojče plochý list se hodí pro 90-135cm šířka postele. Dvoulůžkový prostěradlo s gumičkou, hodí se pro 99×190 cm(39"×75") v posteli. Výpis položky, prostěradlo se vzorem, to samé s peřinu, na tu, jen, aby vzorek list vysvětlit list tyle pro kupujícího. Ploché list je jako levé části obrázku, které nemají gumičku, a můžeš to dát na postel nebo matraci přímo. Prostěradlo je jako na obrázku vpravo, má gumičku, měli byste zkontrolujte, zda velikost pečlivě před cílem.

Vzhledem k rozdílu barevný efekt mezi vaše digitální zařízení a skutečný svět, skutečnou barvu hloubka výrobku může vypadat mírně odlišné od toho, co je na obrázku výše.

Populární Disney vzor 3D reaktivní tištěné peřinu, aby se snové ložnice dekorace pro dětský pokoj.

Vysoká hustota polyesterové tkaniny, silné asi 300 počet podprocesů, pohodlné a krásné.

Reaktivní tištěné techonology, Prodyšné, zdravé, jasné barvy a žádné vyblednutí.

Degital potištěné, i na zakázku s vlastním designem, jen poskytovat HD pic pro nás. udělat speciální design pro váš domov.

Více Stylu níže:

Přijmout Ruční praní a praní v pračce, teplota vody NENÍ vyšší než 30 stupňů odděleně. Nepoužívejte žádné Bělidlo, a ne namočit nastavena na příliš dlouhou dobu. Prosím, Separace mytí podle barvy, nemíchejte s jinými textilními předměty ve stejné umýt. Podporuje pouze Studené žehlení. Mohla přijmout Suché čištění. První mytí můžete obvykle slábnout barvu nastavit v přijatelném způsobem, můžete přidat trochu soli na prvním mytí.

Budeme se snažit v našich silách, aby zpracování vaší objednávky a poslat balíček do 5 dnů (pracovních dnů) Jsme často nabízejí "dveře na dveře" přepravní služby, pokud se rozhodnete Komerční Express, jako je DHL, UPS, Fedex, ect. uveďte, prosím, vaši domácí adresu v orde Lodní problém (vyšší než Kupní Ochranu stále nevím dodání nebo ztracené během přepravy), Plné náhrady Obdrželi nesprávný produkt (Špatný vzor, nebo špatné velikosti), Plné náhrady. Ne, jak je popsáno (Materiál/ Velikost/Barva rozdílem, že Chybí některé zboží, Vadné, Poškozené, Barvené, ect), Částečné nebo Úplné náhrady podle skutečného. Nelíbí položky nebo špatné pořadí, Návrat a plnou náhradu nebo Výměnu. Všechny vrácení/výměny, musí být v Původním Obalu a Resalable Stavu . nebudeme akceptovat veškeré použité, prané, poškozené, pomačkané, špinavé atd. Bez ohledu na to máte některý z výše uvedených situací, nebo ne , jakmile se vyskytne problém, prosím, kontaktujte nás za prvé , máme professinal personál, aby vám pomohl.

716.01 Kč 918.02 Kč

Sdílet

Basketbal Ložní Prádlo, Zajíček Prop Novorozence, Materiál Modelu, Ložní Prádlo Chlapce, Postel Mickey Mouse, Mickey Mouse ženy, Minnie Mouse Auto řemene, Postel Mickey Mouse, Mickey Mouse Přehozy, Ložní Prádlo Auto.

Typ Peřinu Sady
Styl Kreslený
Materiál 100% Polyesterové Vlákno
Hustota Látky 128X68
vzor disney mickey mouse
Použití Domů ložnice dekorace, hotel, školu, svatbu, ect.
Věk Děti, Baby, děti, dívky, chlapci, dospívající, ženy, muži
Velikost Single size, twin size
Tkanina Počítat 40
Vzor Typu Kreslený
Velikost Aplikace 2.0 m (6.6 ft)
Technics Reaktivní Tisk
Množství 3 ks
Hmotnost about 700-1200g
Sada Typ Ano
Balíček Pvc sáček
Hlavní Barva Modré Barevné
Peřinu set 3ks 1ks přikrývka kryt + 1ks prostěradlo + 1ks polštář podvod
Stupeň Kvalitní
Typ Plechu Plochý list, prostěradlo
Značka Disney
Náplň NIC
Číslo Modelu disney karikatury Mickey Minnie Mouse ložní soupravy
místo původu Čína
Peřinu set 4ks 1ks přikrývka kryt + 1ks prostěradlo + 2ks polštář shams
Počet Podprocesů 300TC
Barevná Stálost (Stupeň) Národní Normy
Vyhledávání