1 Recenze SKU: e98

Dřevěné Hudební Box Featuring Mountain Tunel S Malou Pohybující se netic Vlak |Hraje

Skladem


Podpora dropshipping a velkoobchod. 100% Originální a s bezplatnou poprodejní záruka.

Specifikace:

:Přibližné rozměry: 5.8 inchx4.2 inchx4.2 palce :Barva:Log barva + zelená :Materiál:dřevo

Popis:

:TRADIČNÍ, PŘESTO MODERNÍ DESIGN - klasický horský tunel designu přichází od základny fyzické dynamiku a sítí. Dělá dřevěné music box spustit v různé zábavné pohyby, včetně 360 stupňů rotace spolu s malými netic auta a vlaky. :VYTVOŘENÝ, LEHKÉ A ODOLNÉ - Vyrobené ze dřeva, každé retro classic music box a jeho položky jsou řemeslně detaily a hladký povrch, dává highend smysl, když zdobení. I když hudba box je lehký, nicméně, podrobné každé malé kabiny kyvné zatímco Ruské Kolo pohybující se ukazuje kvalita tento klasický, přesto moderní design s jeho pohybu. :DRAHÉ PAMĚTI PŘIPOMENUTÍ PÍSNĚ HRÁT - Stále si pamatuji nějaké určité místo, které vás a vaše milované osoby cestování? Prožít vaše vzpomínky nebo lemuje krásné chvíle můžete strávit v klidném a krásné hory s této roztomilé rozkošné Horské Vlaku hudební box. :PERFEKTNÍ DÁREK PRO každou PŘÍLEŽITOST - Přichází s čistou krabici, tento hudební box je balen pečlivě a a jeho roztomilý design s malými jemnými předměty houpat, když je přehrávání hudby dělá to více rozkošný. Perfektní pro všechny příležitosti a události. :POHODLNÉ ON/OFF VYPÍNAČ DESIGN - Náhle, něco, ped nahoru, zatímco vy se těší na uklidňující hudba music box? :Neboj, music box je vybaven vypínačem on/off. Můžete jednoduše zastavit hudbu vypnout ho. Po ukončení vydávání, můžete přepnout na hudebním poli a pokračovat pohodlí krásná hudba. : Každé pole nese slavné melodie názvem "Vždy S sebou" od Joe Hisaishi. : Když jste slyšel, že známé melodie, budete přepravovat zpět v čase, do města světel, čaj a Big Ben. : Tento jednoduchý elegantní hudební box může být ideální dekorativní kus pro váš konferenční stolek v obývacím pokoji nebo na recepci v kanceláři. : Můžete také dát tento zvláštní přítele nebo člena rodiny, který miluje vlaky a hudba ve stejných množstvích. :Zda kupujete jako dárek pro své přátele nebo sami, tato položka je ideální kombinací funkčnosti, snadné použití, a nádherné vizuální a tory zkušenosti. :Aby se vaše vnitřní milovník hudby s této nádherné dřevěné hudební box.

Obsah Balení:

:1 * Hudební Box Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně. Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

O Nás

Nabízíme dobrý produkt s nejlepší cenou,podporujeme Velkoobchod/Drop Shipping Objednávky

1. Pro Pokles Lodní dopravy objednávku, prosím, poznámku"dropshipping", aby, budeme upřednostňovat.

374.18 Kč 456.40 Kč

Sdílet

Dřevěný Vlak Banky, Santa Musicbox, Dřevěný Box, R Dřeva, Mosaz Dekorativní Krabice Na Skladování, Toni Box, Hudební Hračka, Industri Desce, Flašinet, Peníze Dřeva, Dárkový Box.

Pohyb Další
Číslo Modelu Music Box
Funkce NIC
Původ KN(Původu)
Hrát Power Baterie
Materiál Plastové
Hudba Pohádka
Tón Číslo 50 Tónů
Music Boxy Tvar Piano
Typ Elektronické Typ
Tvar Náměstí
Vyhledávání