1 Recenze SKU: e961

Papírový válec pro Fujitsu skeneru s500, s510 s1500 5110 6110 tiskárna

Skladem


DOPRAVA ZDARMA Z SHENZHEN/HONGKONG

Papírový válec pro Fujitsu skeneru s500, s510 s1500 5110 6110

Originální a REPASOVANÉ

TESTOVÁNO V DOBRÉ PRACOVNÍ SITUACI

OBSAH BALENÍ: 1KS *************************************************

=========================================================================

Podmínky

1. Komunikace nebo platba musí být provedena do 7 dnů po aukci uzavřel. Pokud nejsou tyto podmínky splněny, prodávající si vyhrazuje právo na zrušení aukce.

2. Přepravní a manipulační poplatky pro Singapore Post nebo China Post Mezinárodní Ekonomie Letecké Pošty, někdy USPS. A 99% našich výrobků je DOPRAVA ZDARMA , To bude trvat 3~22 pracovních dnů,Různé země, Různé dodací lhůty. POKUD POTŘEBUJETE RYCHLEJŠÍ DOPRAVCE, PROSÍM, KONTAKTUJTE NÁS PRO UPS/DHL/EMS SLEVA . DOPORUČUJEME EMS.

3. Pokud kupující chtějí vrátit pod non-open stavu, kupující musí zaplatit náklady na dopravu od nás kupující a návrat přepravní náklady. prosím pochopit. většina našich výrobků jsou drahé, pokud budete potřebovat není to, prosím tě, neotvírej to. díky.

4. Naše Zpětná vazba Politiky: V pravidelných intervalech, budeme jít přes naše zpětnou vazbu soubor a odeslat zpětnou vazbu pro všechny ty, kteří podali zpětnou vazbu na usa. Tato politika zajišťuje, že se každému dostane náležité uznání a dělá proces trochu hladší pro obě strany. Pokud jste spokojeni s vaší transakce s námi, prosím, zanechte své komentáře na náš soubor a my se ujistěte se, oplatit, když děláme naše aktualizace. Před odesláním negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás, takže můžeme pracovat na to. Negativní zpětná vazba nepomůže řešení problémů.

5. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, pošlete zprávu pro nás před uvedením vaši nabídku.

6. Mezinárodní kupující bude odpovědný za případné vlastní, povinnost, nebo makléřské poplatky,hlavně ty z Německa. Poslat přepravní instrukce/žádost o platbu.

187.61 Kč 208.48 Kč

Sdílet

Fujitsu S1500, Elm 327 Usb, Fujitsu, Rám S500, Zkontrolujte, Ubrus, Válec Pro Tiskárny Samsung, Fujitsu Klávesnice, Dj Skener, A4 Skener, Massag Válec.

Značka CaoDuRen
Původ KN(Původu)
Vyhledávání