2 Recenze SKU: e93483

Velké propagační akce,NINIVISION HD AHD bezpečnostní Kamera 1.0 MP 720P, 960p 1.3 mp 2500TVL AHD Kamera bezpečnostní Kamera IR Cut filtr

Skladem


1 x HD 1.0 MP/1.3 MP krytý venkovní IR Denní, Noční vidění Dome kamery( 1.0 MP,1,3 MP fotoaparát, volitelné )

Co je AHD Kamera???

AHD (Analogové High Definition) je nově vyvinutý roztok pro přenos full HD digitální video v systému dozoru. Základní koncept AHD je dodat high definition video pomocí digitální TELEVIZE (DTV) přenosu. S AHD, high definition digitální video lze snadno přenáší přes koaxiální kabely, kroucené páry, nebo prostě vzduchem. Více 1080p30 a 1080p60 video streamy mohou být snadno přenášeny pomocí AHD více než jeden 5C2V/RG6 kabelu až do délky 1000 m bez opakovače ( Až do 500 metrů v případě 3C2V/RG59 ).

Ve světě analogové TV, kompozitní video baseband signál (CVBS) je nejvíce běžně používaný formát signálu. Jeho popularita, snadnost použití a spolehlivost, a proto je nedílnou součástí našich životů. CVBS je ve skutečnosti de facto standard signálu pro analogový video monitorovací systémy. Jak jsme se rozloučili s analogovým TV s po celém světě analogový switch-off (ASO) a přesunout na věku digitální TELEVIZE, digitální technologie, jako je DVB-T, ISDB-T a ATSC, stal se populární a nezbytné podobně jako CVBS v analogové věku. AHD využívá extrémně robustní AV převodovka schopnost DTV snadno a bez problémů upgradovat analogový cctv systém dohledu, aby digitální full HD. Očekává se, AHD, aby se stal de facto standardem pro digitální video monitorovací systémy v budoucnu.

To je AHD 1.0 MP 1.3 MP bullet CCTV Kamera je vybaven 3,6 mm objektiv a 36pcs led, infračervené svítilny, noční vidění vzdálenost až 30m. Vestavěný IR-CUT dvojitý filtr umožňuje obnovit jasné, true color. A co víc, vodotěsné shell dělá to může být použit vnitřní a venkovní místa.

Poznámka: Tento fotoaparát musí být používán s AHD DVR. Nemůže pracovat s standsard Analog DVR

1> Podpora IR-CUT duální filtr, přepínač, den a noc k dosažení monitorování, barva není částečné zkreslení barev;

2> Analogové HD AHD 1.0 MP / 1.3 MP výstup;

3> přenosová vzdálenost je 500 metrů;

4> Podpora automatické elektronické závěrky funkce, přizpůsobit se různým monitorování životního prostředí;

5> Vodotěsné provedení IP67, spolehlivost;

6> Milionů pixelů HD video přenos nízkých nákladů, dlouhé vzdálenosti, žádné zpoždění, vysoká účinnost, anti-rušení a snadno implementovat;

7> Snadná instalace & provoz, stejně jako analogové CCTV systému

8> Více přijatelné, nižší cena než analogové dozor systém

9> BEZ Prodlev, v Reálném čase Zobrazení IR-CUT

Jasnější A reálnější , Denní a Noční Sledování, Inteligentní automatický IR-Cut filtr přepíná mezi den a noc, aby vám 24/7 monitorování s vysoce kvalitní obraz a ohromující infračervené noční vidění.

Široký úhel video vidět další video, úhel pohledu(3,6 mm výchozí) IP66 odolný proti Povětrnostním vlivům

Naše kamera přijímá heavy-duty kovové pouzdro,profesionální IP66 odolný proti povětrnostním vlivům,Poskytuje stabilní výkon a to jak vnitřní a venkovní.

Video

Obrazový snímač:1/3"palcový CMOS

Kvalita videa:1.0 MP /1.3 MP fotoaparát (Rozlišení volitelné)

Objektiv:3.6 mm objektiv

Den/Noc Mode:Color Během dne/přepne do B&W v noci

Obecné

Vnitřní / Venkovní:Vhodné pro Vnitřní nebo Venkovní použití

Provozní Teplota:-45°F~122°F / -40°C ~50°C

Provozní Výkon:DC 12V

Odolný Proti Povětrnostním Vlivům:Ano

Minimální Osvětlení: 0.0 Lux

Tělo Výstavby:Bullet s Vestavěným-in Wall Mount

Noční Vidění

Vzdálenost:Až 30m

IR Cut Filtr:ano

Počet IR Objektiv:36pcs

Cctv Kamery bezpečnostní systém je plug and play ,snadné nastavení,Takže výtah snadněji.Vzdálené prohlížení kdekoliv a kdykoliv.

Budeme posílat zboží do 3 pracovních dnů po zaplacení, je ověřit tím, že Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz.

V současné době, téměř všechny produkty v našem obchodě jsou dopravu zdarma. Položky, které pod 2KG jsou dodávány China Post Airmail jako default.. Pro DVR a bezpečnostní systém, podporujeme různé logistické cesty do různých zemí. Prosím, zkontrolujte podrobnosti o produktu popis stránky.

Sledování Ne. bude poskytnuta do 2 pracovních dnů po odeslání.

Kupující je zodpovědný za Další COD poplatky, DPH, Zprostředkování Poplatek, Clo, nebo celní Poplatky a Daně. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Kupující jsou odpovědné za Rozšíření Oblastí, za Příplatek je-li adresa vzdálená.

My se snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy to je vysoce závislá na přepravní kurýrní a místní zvyky. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.

Záruka:

Veškeré zboží, které prodáváme, jsou v dobré kvalitě a za přísné zkoušky před tím, než jsou odeslány. Budeme se snažit v našich silách, aby se zabránilo problém s kvalitou.

Jsme zaručuje tento produkt proti vad zpracování a materiálu za období 3 let od původního data koupě.

Jakákoliv jednotka, která dokazuje, vadné v průběhu záruční ověřování období budou opraveny bez poplatku za díly, nebo vyměnit. Koncový uživatel je odpovědný za všechny přepravní poplatky vzniklé na odeslat produkty do našeho servisního střediska. Záruka se nevztahuje na případné vedlejší, náhodné nebo následné škody vyplývající z používání. Veškeré náklady spojené s instalaci nebo odstranění tohoto produktu ze strany obchodníka nebo jiné osoby, nebo jakékoli jiné náklady spojené s jeho použitím jsou v odpovědnosti koncového uživatele. Tato záruka se vztahuje na původního kupce výrobku a není přenosná na třetí strany.

274.01 Kč 498.35 Kč

Sdílet

Ochrany Bezpečnostní Kamery, Kamera Mini, 1080p Ahd Kamera, 6 Cctv Kamerový Systém, Sata X16, Kamera Sledovala, Operace Zubař, Fotoaparát španělsko, 4k 8ch, Ahd 720p Kamera 12.

Senzor CMOS
Senzor Značky Sony
Podporované Operační Systémy windows xp
Objektiv (mm) 3.6 mm
Ohnisková Vzdálenost 3.6 mm
Připojení Uzavřený Systém/CCTV Pevné
Značka NINIVISION
Záruka 3 roky
Styl Bullet Kamera
Speciální Funkce Noční Vidění,IR-Cut,Vodotěsné
Technologie Infračervené
Audio Výstup NIC
Horizontální Rozlišení 1.0 mp,2000tvl,1.3 MP ,960P,2500TVL,Noční Vidění,IR-Cut
Zorný Úhel 90°
ZAMĚŘENÍ 3.6 mm
Video Komprese Formátu H. 264
Instalace Normální
Alarm Akce E-Mail Foto
Podporované Mobilní Systémy Symbian
obrazový Snímač 1/3" Color CMOS
Číslo Modelu AHD-HA1B561I
Velikost snímače 1/3"
Vyhledávání