0 Recenze SKU: e90374

Originální NOVÉ Zaměřením Obrazovky Skla Pro Canon EOS 7D Digitální Fotoaparát Opravy Součástí

Skladem


O Nás

Naše společnost se nachází v Číně, je odhodlána digitální fotoaparáty a videokamery ZRCADLOVKY opravy dílů. Mnoho z našich výrobků jsou nahrané na mém obchodě, pokud máte zájem o produkty fotoaparát díly, prosím, neváhejte nás kontaktovat!

O Velkoobchod

Pokud budete chtít zakoupit velké množství zboží od nás, můžete nás přímo kontaktovat prostřednictvím zprávy. Upřesněte model , značka, název a množství, které potřebujete, pak naše zákaznické oddělení vás bude kontaktovat do 48 hodin,a nabízíme vám ty nejlepší diskontní ceny.

Poštovné A Dodání

Existují dvě úrovně přepravní služby jsou k dispozici na Ali Express: urychlené lodní dopravy, standardní lodní dopravu.

- Urychlené Lodní dopravy, Dodací Doba je 3-7 pracovních dnů.

- Obyčejné Poštovné Dodací Doba je 7 - 25working dnů.

Nejvyšší kvalita; Konkurenční cena; Nejlepší a Včasné služby; Důvěryhodný prodejce. Všechny položky budou kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním .

154.64 Kč 175.72 Kč

Sdílet

Canon 7d Jednotka Závěrky, 900 Mm Objektiv, Canon M100, 77d Se Zaměřením Obrazovce, Obrazovka D7000 Se Zaměřením, 760d Se Zaměřením Obrazovce, 7d Canon, Canon 7d Opravy, Canon Závěrky Motor, Canon 7d Závěrky Náhradní.

Značka Shenligod
Typ .
Balíček Ano
Vyhledávání