2 Recenze SKU: e87218

LAGEE Lepidlo Kámen False Prodloužení Řas Lepidlo Lepidlo Paletě 100 ks Nepromokavé Podložky Papírové Jedna sada Make-Up Nástroje, Lepidlo, držák

Skladem


1ks lepidla, kámen + 100 KS papír lepidlo palety.

Vlastnosti: Používá se pro prodlužování řas, kapka lepidla na paletě. Tento kámen je jedním z nejchladnějších kameny, s mramorovou efekt je navržen tak, aby se lepidlo ochladí během léčby a zpomalit lepidlo sušení. Kámen může být použit mnohokrát,papír, podložka je nepromokavá, snadno odtrhnout.Na jedno použití a snadné použití. Úsporu času.

Velkoobchod / OEM / ODM přijatelné

Naše továrna vyrobila více než 15 tisíc případů řas každý den. Můžeme dělat mnoho druhů řas rozšíření a související nástroje. Máme čisté výrobní prostředí, které je bezpečné a zdravé. Přijímáme private label řas. Vítejte, kontaktujte nás za nejlepší cenu. Doufám, že budeme mít dobrou spolupráci.

Tipy:

Vzhledem k době, rozdíl, odpovíme vám v první době, kdy jsme vidět vaši zprávu. Pokud nechcete dostávat položky pro dlouhou dobu, prosím, kontaktujte nás, zkontrolovat informace o sledování v čase . Velmi si vážíme vaší POZITIVNÍ zpětnou vazbu. Prosím, nenechávejte negativní nebo přírodní zpětnou vazbu bez jakéhokoliv kontaktu.Děkuji!!!

83.27 Kč 104.14 Kč

Sdílet

Lepidlo Super, Prodloužení řas Lepidlo Zásobník, Prodloužení řas Lepidlo Kontejner, Roewe Rx5, Lepidlo Na řasy Shaker, Displej Vodotěsné Lepidlo, Lepidlo Na řasy Držák, Shim Podložka, Lepidlo Na řasy, Oční Stíny Palett.

Číslo Modelu lepidlo na kámen
Počet Kusů Combo
Značka LAGEE
Původ KN(Původu)
Materiál přírodní kámen, papír
Velikost 1 set
Typ Položky lepidlo na řasy
Vyhledávání