0 Recenze SKU: e8443

Pračka se Sušičkou Anti-vibrační Podložky Lednice Podložka Vyrovnávací Nohy Pračka a Sušička Podstavce Gumové Nohy

Skladem


Pračka se Sušičkou Anti-vibrační Podložky Lednice Podložka Vyrovnávací Nohy Pračka a Sušička Podstavce Specifikace Položky:

Popis:

Materiál: Pryskyřice, vlákna, plastu, gumy

Typ:

Barva: Šedá

Velikost: vnější průměr je 6 cm, vnitřní průměr je 3,5 cm, výška 1,5 cm

Typ B:

Barva: Šedá

Velikost: vnější průměr je 6 cm, vnitřní průměr je 3,5 cm, výška 2,5 cm

Typ C:

Barva: Šedá/Modrá

Velikost: vnější průměr je 7 cm, vnitřní průměr je 4,7 cm, výška je 3,5 cm

Specfication:

Chyby Zdarma---Pod ním je vždycky problémy, chyby se skrývají, chov, i plížit se do vašeho počítače. Tím, zvedání stroje, až pak se váš problém je vyřešen, chyby kam se schovat, žádné další špinavé pod.

Gumová Základna--- Anti-vibrační, anti-chůze, bez poškrábání vaši podlahu a odstranění šumu.

Modulární Design-Ideální tvarování umožňují každé složky spojit dohromady, můžete přidat nebo odebrat součásti, jak chcete.

Vysoce Kvalitní Materiály-Vyrobeny z vysoce kvalitní gumy a plastu, odolné v mokrém nebo jinak náročném prostředí.

Vhodné pro pračky, sušičky, lednice nebo jiné stroje nebo nábytek, je třeba zvýšit výšku a udržet stabilní.

Upozornění:

Vzhledem k různým displej a světelné efekty, skutečné barvy se mohou mírně lišit od obrazu, a tam je nepatrný barevný rozdíl, závisí na skutečném produktu. Vzhledem k ruční měření, prosím, aby odchylka 0,5-2 cm.

Balíček Zahrnuje:

4 x Sušička Anti-vibrační Podložky

1,O Doprava: Po objednání výrobku, budeme loď váš nákup během 3-4 dnů. Pokud máte speciální požadavky,prosím, zanechte nám zprávu nebo nás kontaktujte přímo. 2,O Vrácení peněz: Pokud je zboží poškozeno při přepravě, můžete se vrátit to do 7 dnů. Při žádosti o vrácení peněz musí kupující získat potvrzení od prodávajícího. 3,O, Velkoobchod a Dropshipping: Pro velkoobchod, nabízíme slevu nebo zdarma expresní přepravy, které trvá jen 3-8 dní, aby se dospělo. Pro pokles lodní dopravy, můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli. 4,Jak mohu sledovat můj pozemek?: Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče, otevřít) 5,Co mám dělat, když nákup ochranu, čas se krátí?: Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

252.30 Kč 355.40 Kč

Sdílet

Nohy Nohy Nastavitelné, Pad Washer, židle Polštář, Pad Boty, Nohy Podložka, Samsung Level Pad, Posilovnu Tvoří Nohu Akce, Pro Nábytek Nohu, Vyrovnávací Nohy člověka, Krok žebřík, Gumové Nohy.

Číslo Modelu Nohy Nábytku
Použití Židle
Značka Furnishard
Materiál Další
Původ KN(Původu)
Vyhledávání