0 Recenze SKU: e805

Fumalon Auto DVR Mount Auto Držák Videokamery Držák Šroubovací Konektor Namontovat na Auto Zpětné Zrcátko, Držák, Cyklistika DV Mount Bracke

Skladem


Dobrý den, kupující, tento odkaz je pouze 14-18 držák hlavy, je třeba koupit 1-13 držák typ hlavy, prosím, klikněte na výše uvedený odkaz.je vhodný pro zpětné zrcátko délka tyče větší 2 cm, průměr prutu nemůže být větší než 3,5 cm, před objednáním, prosím, poznamenat.Existuje 18 typů konektoru, prosím, vyberte správnou držitel ne.a zanechat zprávu. 1ks, včetně držáku základnu a konektor Poznámka: ne každé auto můžete nainstalovat tento držák, musí platit dvě podmínky: 1. zpětné zrcátko tyč délka je delší, nebo nemá srovnání na 26mm 2. zpětné zrcátko tyč tloušťka je mezi 17 mm-35mm Pro poslední možnost, měli byste si vybrat jednu položku žádné.od ní.původní držák základna je spojena s míčem typ, můžete si vzít dolů na míč konektor k instalaci na zpětné zrcátko, držák, pokud vaše držák průměr koule je malý, než 15,7 mm, jako jsou fotografie, prosím, použijte silikonové podložky

Fumalon Auto DVR Mount Auto Držák Videokamery Držák Šroubovací Konektor Namontovat na Auto Zpětné Zrcátko, Držák, Cyklistika DV Mount Bracke

Hlavní Rysy:

Ne blokovat dohled

Otáčení o 360 stupňů

Nebojí výbušnin

Nebude padat

POM materiálu

Nejvíce pevné a bezproblémové instalace Poznámka: DVR ukázal na obrázku není v ceně.Specifikace Materiál: Plast Barva: Černá hmotnost Produktu: 0.090 kg Balení hmotnost: 0.110 kg velikost Výrobku (L x W x H): 110 x 70 x 16 mm Balení velikost (L x W x H): 13 x 8 x 5 cm Obsah Balení: ; 1 x Auto dvr Držák

1. Upozornění

-- Ruský Přítel Věnovat Pozornost, Prosím:vyplňte, Prosím, přijímač plné jméno (zahrnuje 3 části, a to nejméně-křestní jméno+Prostřední jméno+příjmení)v pořadí, v důsledku nové politiky ruské zvyky, jinak vás pravděpodobně vyhrál ' t získat balíček konečně .Nejsme zodpovědní za nondelivery způsobené tím, že klient don ' t poskytnout dostatek informací při vytváření objednávky B-ujistěte Se, že všechny informace, jako je kontaktní osoba, adresa, psč a telefonní číslo je správné při vyplňování svého kupce informace. 2.Celní: ↓ (1).Tak, aby odstranit nebo minimalizovat celní daň, bude objednávka prohlásil, nižší hodnoty.Pokud chcete deklarovat zboží jako název položky nebo zadejte hodnotu pro vlastní, pls, informujte nás při objednání.

(2).Nižší cena neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili, a tržní hodnotu produktu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla.

(3).Jsme schopni vědět, celní politiky každé země,Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupující odpovědnost. 3. Přiznání A Vrácení Podmínky:

- Všechny výnosy musí být odeslána místní doporučeně poštou nebo EMS.B-Pokud loď DHL, UPS nebo jiní, nejsme schopni přijímat to kvůli Číně Vlastní nařízení.Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční adresu a podrobnosti dříve, než budete posílat zboží zpět.Nepřijímáme žádné výnosy bez předchozího upozornění.Prosím ujistěte se, že položka bude vrácena v dobrém stavu s původním obalu.Budeme posílat nové výměnu nebo vrácení peněz, jakmile je položka obdržel. 4. Zpětná vazba:

- Zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Jakmile jste obdrželi vaše položky, prosím, vzít čas na dovolené 5 Hvězd zpětnou vazbu, aby nás informoval, že jste spokojeni s naší zboží a služby. 5 Hvězd Pozitivní zpětná vazba nám pomůže zlepšit naše produkty a služby.B ... Prosím, nenechávejte Negativní zpětnou vazbu, aniž by požádal nás o pomoc jako první.Uděláme, co bude v našich silách, aby vám nejlepší řešení problémů, takže pokud tam je nějaké problémy, prosím, s námi komunikovat první, a my vám poskytne nejlepší řešení.

138.36 Kč 145.66 Kč

Sdílet

Zrcadlo Záznam, Dash Cam, 70mai, Držák Dvr, Auto Dvr Držák, Držák Do Auta Na Telefon, Ram Chrome Motocykl, Přední Sklo Z750, Držák Zrcadla, Auto Dvr Zrcadlo Držák 25.

Typ Zpětné zrcátko, zavěšení Auto DVR Držák
barva černá
Hmotnost Produktu 0,010 kg
Umístění střecha
Typ Materiálu plasty
Vlastnosti
Značka FUMALON
Název produktu pro auto DVR Držáky Zpětného zrcátka zavěšení
Jméno zpětné zrcátko řízení rekordmani
otočit Otáčení O 360 Stupňů
Vyhledávání