2 Recenze SKU: e800

1L 12V Magnetické Míchání Přístroje Přenosné Míchadlo Laboratorní Miniaturní Nekonečně 0-2500RPM Rychlost Magnetické Míchadlo Mini Mixer

Skladem


{infomodule}

Popis produktu

Za stálého míchání kapacita: 1L

Rychlost: 0-2500RPM

Přípustná okolní teplota: 5-40 ° C

Přípustná relativní vlhkost vzduchu: 80%

Maximální délka míchadla: 30mm

Příkon: 3W

Elektroda výstupní výkon: 1W

Napájecí napětí: 50 HZ

Pracovní deska materiál: polyester film,

Pracovní panel velikost: 85*85 (mm)

Produkty patří:

1X magnetické míchadlo (kromě kádinky a jiné příslušenství)

Vezměte prosím na vědomí, že kupující je odpovědný za všechny další poplatky, makléřské poplatky, a es pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

412.78 Kč 515.88 Kč

Sdílet

Magnetické Míchací Tyče, Laboratorní Baňky, 61ed Sharpstar, Zkušební Laboratoř, Mastech Ms6818, Mixer, Ultra Malé Audio Mixer, Laboratorní Míchadlo, Jídlo, Mixer, Automatický Hrnec Míchadlo.

Za stálého míchání kapacita 1L
Rychlost 0-2500RPM
Značka ZEAST
Pracovní deska materiál polyesterový film
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC
Příkon 3W
Napájecí Napětí 50hz
Vyhledávání