1 Recenze SKU: e787

4ks/Set Multi-Funkce pilového kotouče Příslušenství Oscilační Nástroj MultiTool pilové kotouče Pro Renovator Výkon Řezání Dřeva vrtáky

Skladem


Vlastnosti a specifikace

Specifikace:

Materiál: HCS

Produkt hmotnost: 82G

Velikosti:

1 HCS:10*40 MM (dřevo, plast)

1 HCS:32*40 MM (dřevo, plast, měkký kov)

1 HCS:20*40 MM (dřevo, plast, měkký kov)

1 HCS:88MM (dřevo, plast).

Aplikace: multifunkční pilového kotouče, dekorace, doplňky

Platba podporujeme následující Platební metody,jako jsou visa,Boleto,Mastercard,West union,webmoney a tak dále. Platba musí být do 5 dnů po objednávce. Pokud jste platbu nebyl úspěšný, prosím, zkontrolujte, zda vaše rozkazy, pokud je stále není vyřešen, kontaktujte nás prosím. Prosím zkontrolujte, zda vaše jméno(Zejména ruské zákazníky), adresu a telefonní číslo, než budete platit, jinak nebudete dostávat balíček.

Přeprava A Doručení

W e listem na lodi ven do 48 hodin po potvrzení platby,než jsme vyslat zboží vám zašleme zprávu v Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz.prosím, zkontrolujte si to. W e podpora mnoha způsobů dopravy.Normálně, balíčky budou doručeny ve lhůtě 45 dnů. Sledovat svůj pakages, prosím, navštivte Teplé tipy: Za účelem snížení hmotnosti, tak, že ceny jsou přiměřené, všechny naše výrobky tak daleko, jak je to možné, nepoužívat vnější balení box, pokud málo citlivé na použití výrobků mimo balení.

Návrat A Vrácení Peněz

Jestli nejste spokojeni s našimi výrobky, prosím, kontaktujte nás včas. I f potřebujete vrácení peněz nebo vrácení, kontaktujte nás, budeme s vámi jednat do 48 hodin.

Zpětnou vazbu, Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich produktů,prosím neváhejte nás kontaktovat,budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl. jste spokojeni s naším výrobkem,prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu a nějaké fotografie z našich produktů,díky.

'

19215

192.20 Kč 291.12 Kč

Sdílet

černá čepel, Bosch Multitool, čepel Pro Renovator, Makita Multitool, Fein Nástroj, Renov, čepel Makita, Nůž Multi Tool, Multi Tool Renovator, Nástroj Pro Renovator.

Dokončovací Bílá
Materiál Čepele Karbid
Typ Jednotky hodně (4 ks/lot)
použitelný rozsah Obutí
Původ KN(Původu)
barva černá
Velikost 1 10 x 40 MM
Číslo Modelu Pilové Listy
Velikost 3 20 x 40 MM
DIY Dodávky Obrábění kovů
Velikost 2 32 x 40 MM
Počet Ks 4 ks
Velikost 4 88 MM
Čepel Typu Pilové Kotouče
Značka Dertower
Velikost Multi
Použití Renovace Tým
Hmotnost Balení 0.082kg
Velikost Balení 10cm*10cm*10cm
Vyhledávání