0 Recenze SKU: e769

Pro Huawei P30 P 30 Přední kryt Podvozku Deska LCD Displej, Rámeček čelního Panelu Rám (Bez LCD) Pro Huawei p30 Zadní rám rámeček

Skladem


Pro Huawei P30 P 30 Přední kryt Podvozku Deska LCD Displej, Rámeček čelního Panelu Rám (Bez LCD) Pro Huawei p30 Zadní rám rámeček

Vlastnosti: 1. Produkty Detail: Pro Huawei P30 P 30 Přední kryt Podvozku Deska LCD Displej, Rámeček čelního Panelu Rám (Bez LCD) Pro Huawei p30 Zadní rám rámeček 2. Kontrola kvality: Každá díly testovány pomocí speciálních nástrojů nebo základní desky před dodáním k zajištění práce. 3. Balení: Všechny Mobilní Telefon, Náhradní Díly Zabalené v anti-statické tašky s pěnou box, aby zajistily bezpečnost v dopravě. 4. Dodání do 2 pracovních dnů po potvrzení platby. 5. Vynikající po-prodejní servis. nabízíme 3 monthes záruky; 6, Informace: sdílíme nejnovější informace mobilních telefonů náhradní díly na Čínském trhu se všemi našimi zákazníky.

Upozornění: 1. Jakmile zásilka dorazila, ZKONTROLUJTE prosím, zda produktů v DOBRÉM stavu. 2. Jsme profesionální dodavatel , VŠECHNY Produkt Testován pracuje před odesláním, Prosím, neinstalujte před Testováním. Pokud je Výrobek poškozen po Instalaci . Nejsme zodpovědní za jakékoli škody způsobené instalaci tohoto příslušenství. 3. POKUD jste spokojeni s produkty, po testování. PAK můžete nainstalovat na vašem telefonu. 4. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo nejsou spokojeni s našimi produkty, Kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste obdrželi produktů,Nebo se budeme léčit, že produkty získané v dobrém stavu a funguje dobře, jak je popsáno. 5 . POKUD LCD je Již Nainstalován a najít nějaký problém. Prosím, pošlete nám zpět do 3 dnů . Naše technika bude plně otestovat. pokud se na displeji LCD NENÍ rozbité nebo poškozené ,zašleme vám náhradní ( návrat expediční poplatek bude placen vámi Budeme platit poštovné poplatek za opětovné odeslání. ) POZNÁMKA: O Deklarovanou celní Hodnotu, můžeme to udělat podle skutečné hodnoty, ale nejsme zodpovědní za žádné celní problematice v cílové zemi, protože Špatně Deklarované Hodnoty. Doprava:

Budeme schopni dostat je dodáno prostřednictvím DHL, EMS, HK AIR Mail na vaší volbě. Nebo vám můžeme nabídnout nejekonomičtější a nejbezpečnější způsob dopravy. Naším cílem je, aby se vaše cílem dostat vás nejlepší způsob, jak se vám líbí.

DHL obvykle trvá 3-5 dní, aby se dostanete.

EMS obvykle dosáhnout v 7-15 dní.

Čína letecky, epacket obvykle dosáhne po celém světě v 15-35 dní .

Zpětná vazba:

1. To je velmi důležité pro vás, zkontrolujte možné zprávy ve vašem e-mailu nebo na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz, aby první tři dny po zaplacení, protože tam je velmi pravděpodobně informace, že je na vás čeká na odpověď, s cílem vyhnout se zpoždění odeslání z balíčku.

2. Nějaké další otázky, prosím neváhejte a kontaktujte nás. Budeme vás odpověď co nejdříve.

3. Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit negativní/neutrální zpětnou vazbu. Jsme tvrdě pracovat, aby se ujistil, každý vlastní 100% spokojenost. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní/neutrální zpětnou vazbu. Bychom se snažit v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problém.

166.95 Kč 213.91 Kč

Sdílet

P30 Pro Screen, P30lite Obrazovce, Zobrazení P30 Lite, Lcd P30 Lite, Huawei Lite P30, Displej Huawei P30, P30 Displej, Lcd P30, LCD Displej, Huawei P30 Obrazovce.

Vhodné pro Zadní rám rámeček
Vodotěsné No
Kompatibilní Značka Huawei
test ok před odesláním test jeden po druhém
Materiál Plastové
místo původu Guangdong,Čína(Pevninská Část)
Typ LCD Displej, Rámeček čelního Panelu Fram
Číslo Modelu Pro Huawei P 30 P30
Cena Velkoobchod
Kvalitní HQ
Design BAR
Sytle Pro Huawei P 30 P30
Značka Ivibrate
Vyhledávání