0 Recenze SKU: e744

GUS ISO20-FMB22 ISO25-FMB22 ISO30-FMB22 high-speed stroj frézování stopkové frézy, kotoučové adaptér

Skladem


Atributy produktu a fyzické fotky

Materiál: 20CrMnTi Tvrdost: HRC56 Přesnost:0,005 mm provozní rychlost:5000/OT / min

O společnosti

1. Máme vlastní továrnu a profesionální CNC tool post produkční tým. Prodáme díly z CNC obráběcí stroje ve velkém. Jsme profesionální výrobce CNC nástrojové držáky. Integrace R&D, výroby a prodeje. Společnost má pokročilé zpracování zařízení, zkušební zařízení a odborné a technické pracovníky. 2. Především produkovat vysoce přesné Er držáky nástrojů, rychloupínací držáky, pull-back držáky nástrojů, mocný nástroj, držáky nástrojové držáky HSK, ISO nástrojové držáky, zadní spojovací tyče, vřetena přesnost zkušební tyče, vysoce přesné upínací válce a další produkty. Různé vysoce kvalitní non-standardní nástroje mohou být navrženy a vyrobeny podle požadavků zákazníka. Jsme vždy realizovat vývoj principem "vysoká kvalita, vysoká účinnost, vysoké požadavky, vysoká integrita", dodržovat ducha podnikání "respekt k lidem, obětavost, pracovitost a inovací", a pokračovat ve výzkumu a vývoji, tak, že jsme vyvinuli v unikátní výrobní a prodejní společnosti . Doufáme, že pokaždé, když naše služby můžete dostat své potvrzení, jsme upřímně vítáme domácí i zahraniční zákazníky k návštěvě a spolupracovat s námi vytvořit win-win budoucnost. Děkuji vám moc za návštěvu našeho obchodu tak dlouho! ! 3. Přijímáme volba maloobchodní, velkoobchodní a dopravní metody. Když si vyberete nás, budeme sloužit vám z celého srdce.

Naše výrobní prostředí je následující:

O doručení

Garantujeme dodání do 72 hodin po zaplacení. Čas příjezdu, závisí na destinaci a další faktory, to obvykle trvá 20 až 35 dní pro běžnou poštou (Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz standardní dodávky, Cainiao speciální zboží, line - standard, Čína Pošta doporučený Balík, atd.). Pokud si koupíte zboží vysoké hodnoty a zvolit expresní doručení (DHL, EMS, UPS atd.), může kupující muset zaplatit clo vzhledem k různým politiky v různých zemích/oblastech.

Způsob dopravy

Odhadovaný čas arrlval

O po-prodejní

Pokud výrobek má problém s kvalitou nebo dodáním chyby, prosím, kontaktujte nás před sporu dojde, budeme akceptovat výměnu nebo vrácení peněz Poznámka:Prosím, potvrďte vaši adresu před odesláním objednávky. Jakmile je zboží odesláno, nemůžeme změnit adresu.

VAŠE ZPĚTNÁ VAZBA JE PRO NÁS VELMI DŮLEŽITÉ!

Pokud vaše jsou spokojeni s našimi produktů a služeb. Pleaseleave nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček recenze!

915.31 Kč 1 064.31 Kč

Sdílet

Křížový Závěs, Nt30, Sekera Plast, Iso20 Držák Nástrojů Er16, Tvář Mlýn Držák, Držák Nástrojů Iso20, Vlajka Ugandy, Držák Nástrojů Iso30, Vřetene Iso30, Fmb22.

Aplikace Fréza
Certifikace NIC
Číslo Modelu ISO20/25/30-FMB22
Původ KN(Původu)
Značka GUS
Vyhledávání