2 Recenze SKU: e70170

5MP IP Kamera Onvif H. 265 Bílé Pole Vnitřní Dome CCTV PoE Sítě P2P Detekce Pohybu, E-mail Alarm 3MP Kamera

Skladem


Parametr:

Pokročilé H. 265/H. 264 Video komprese Super nízké sazby,vysoké rozlišení kvality obrazu Podpora 2D/3D redukce šumu,digitální široký dynamický Podpora onvif, může pracovat s třetí-část onvif nvr. P2P,podpora cloud technologie ,mobilní telefon sledování (iOS,android)"Xmeye" Podpora E-mailové Upozornění ,Detekce Pohybu,Mobilní Telefon Vzdálené Prohlížení,P2P.

HD 5 Megapixelů Vysoké Rozlišení

Vysoké rozlišení, mnohem jasnější než 1080p a 720p. Všechny fotoaparáty nabízejí neuvěřitelně jasné a jasný obraz, reálné barvy, což vám umožní vidět všechny předměty velmi jasně. Rozšířené Digitální Redukce Šumu

Pokročilé H. 265 Komprese Videa

H. 265 Více Jasné , HD rozlišení vám nabídnout nejlepší kvalitu obrazu v nižší bitové rychlosti.Ušetřit více úložného prostoru,může snížit o 40%-50% velikost souboru,uložit HDD úložný prostor a snížit vaše pořizovací náklady.

100 metrů Vysoce Kvalitní Noční Vidění Inteligentní Infračervené Cut Filtr (ICR)

Fotoaparát má velmi dobrou noc kvalitu obrazu. S Tchaj-wanem dovoz 1ks Epistar 12Mil Pole LED světla a infračerveného záření pro 24-hodinovou bdělost, dobré ujištění, pokud jde o předcházení ohrožení zabezpečení.Infračervené Cut Filtr s cílem zajistit nejvyšší kvalitu snímků - den a noc. Během dne, infračervené cut filtr kapky v přední části objektivu pro blokování infračerveného světla od vstupu. To zajišťuje, že nemají vliv na barvy záběry. Při osvětlení hladina příliš nízká, tento filtr se automaticky vypne, aby infračervené světlo do objektivu fotoaparátu. To je, když full-barevný obraz se změní na černobílý černé a bílé.

Rozšířené Zabezpečení Sledování s HDR

Váš bezpečnostní kamery využívá HDR (High Dynamic Range) technologie, která pracuje, aby vám zachytit ty důležité detaily, bez ohledu na světelné podmínky. Dynamický rozsah se měří jako rozdíl mezi nejsvětlejším bodem a nejtmavší bod obrazu. HDR technologie využívá tento rozdíl automaticky upravit obrázek jas, což vede k optimalizovaný, vysoce detailní bezpečnostní video.

3DNR lepší Srozumitelnost v Low-Světelných Situacích

Fotoaparát používá DNR (Digitální Redukce Šumu) technologie odfiltrovat šum z nízkých-light nastavení, stejně žádné zvuky způsobené pohybem. Tím, že odstraňuje zrnitost, váš fotoaparát poskytuje čistší, přesnější obraz s lepší jasnost, ostrost a vylepšené detekce pohybu, zvýšení vaší HD zážitek i ve tmě! Nejen, DNR snížení hluku, ale snižuje video velikost souboru, stejně, což vám dává větší diskový prostor pro skladování.

Více Pozorovací Metody Vzdálené Prohlížení, Kdykoliv a odkudkoliv

Podpora mobilní telefony, tabletové počítače, a multi-platformní prohlížení,Bez ohledu na to, kde jste, můžete vzdáleně přistupovat Chytrý telefon, aby vidět živé vysílání a zůstat ve spojení.

Advanced Inteligentní Detekce Pohybu A Detekce Obličeje A E-Mailových Upozornění

když je detekován pohyb NVR bude uložení záznamu na pevný disk, aniž by chybět žádné důležité události. Dokonce si můžete zajistit, že falešné poplachy se vyhnout nastavením detekce pohybu "maska" blokovat oblastech s konstantní pohyb.Když Se Někdo Dostane Do Oblasti Fotografování,Fotoaparát Bude Alarm Zprávy Budou Tlačil Do Telefonu Aplikace

Pracovat s NVR pro 24/7 Spolehlivý Záznam

Pokud máte více IP kamer nebo pokud chcete 24/7 nahrávání, POE NVR je vaše nejlepší volba. NVR funguje perfektně a efektivně s kamery pro celodenní sledování a záznam pro váš domov a podnikání, bezpečnostní a pro dozor.

POE Připojení, není třeba Napájení,Ne POE je třeba POUŽÍT 12v Napájení

Skutečný hrát a plug bezpečnost! Je funkce POE (Power over Ethernet), pomocí jediného kabelu připojení jednotlivých IP kamer do NVR pro obě napájení a video a jeden přenos. Snadné zapojení - kabelový proces nemůže být jednodušší pro KUTILY a začátečníky

Více výběru objektivu pro referenční

Menší čočky jsou známé jako široký-úhel čočky, které produkují větší zorné pole než kamery s větším objektivem. Oni zachytit velké oblasti, i když se objekty jeví jako menší v obrazu kamery. Širokoúhlé objektivy jsou navrženy pro monitorování velkých ploch, jako jsou:2.8 mm/3.6 mm je Velký Úhel,pokud potřebujete 6mm /8mm/12mm objektiv, můžete nás kontaktovat

452.44 Kč 707.03 Kč

Sdílet

Ochrany Bezpečnostní Kamery, Fotoaparát Secur, Kamera Onvif, Kamera Sledovala, 5mp Kamery Ip, Kamera Poe Ip, Injector Poe, Micro Camara, Anran Fotoaparát, Ios Kamery.

IR Vzdálenost(m) 30meter
Nástěnný Držák Strop
Skladování NIC
Support Phone,Android XMEye
Minimální Osvětlení(Lux) 0.001 Lux F1.2
Styl Dome Kamera
Konkrétní IR-CUT filte
Instalace Embedded
Podporované Mobilní Systémy Android
Bydlení Materiál Plast ABS
Senzor Značky Sony
Číslo Modelu ip kamera dome
Napájení S POE
Původ KN(Původu)
Připojení IP/Síť Kabelové
S Vysokým Rozlišením 5.0 Megapixelů
barva Bílá
Senzor CMOS
Funkce Vandal-Důkaz ,Vodotěsné
Video Komprese Formátu H. 265
Megapixelů 5MP
P2P www.Xmeye.net
Typ IP Kamera
Spotřeba Energie(W) 12V2A(Není součástí dodávky Napájení )
Volitelné POE 48V
Objektiv (mm) 2,8 mm
Značka ASECAM
Podporované Operační Systémy windows xp
Síťové Rozhraní RJ-45 10/100Mb Ethernet, Slot
Technologie Infračervené
Alarm Akce Místní Alarm
Vyhledávání