2 Recenze SKU: e698

Nové dámská Móda 120 Barev oční Stíny Paleta Kosmetických Matný Lesk Pearl Dlouhotrvající Oční Stíny Č. Kvetoucí Oční Make-up Kit

Skladem


O produktu: ◆Žádné třpytky lepidlo nebo nátěr použít na všechny!Lepší použít nátěr nebo lepidlo se tato Paleta stínu nebude pohybovat a bude vodotěsný. ◆Perfektní pro profesionální kouřové oči make-up, svatební make-up, party make-up a neformální make-up. ◆Obsah balení: 1 * oční Stíny, Prášek Paleta,1 x Štětec, Pokud máte problém položky, prosím, kontaktujte nás, uděláme, co bude v našich silách vyřešit problém pro vás. ◆Perfektní pro Evropané A Američan,vhodný pro všechny druhy pleti, Ženy, dívky, oční Stíny Oční stíny oční Stíny Palety pro ženy, pro dívky, Jeden Pečené Oči Gel, Prášek, oční Stíny Pearl Metalických Barev Volitelné, Oční Stíny, Prášek Paleta Oční Stíny Make-up Profesionální Make-up nebo Denní pro party make-up nástroje. ◆Super měkké a snadno se směs, ideální pro každodenní make-up, nebo speciální akce.Nejlepší Dárek pro vaše kamarádky a vy sami.

86.81 Kč 115.61 Kč

Sdílet

Eyeshadow Palett, Stín Razítko, Bronzer Make-up, Kosmetické Zrcadlo Značka Weiweixiang, Stín, Africké Savany, Korejský Make-up Set, Oční Stíny, Oční Stíny Palett, Chanel Make-up.

Typ Pleti všechny typy pleti
Dokončit Přírodní
Jedna barva/multi-color Výše osmi barvách
Certifikace GZZZ
NET WT 110g
Výhodou Dlouho-trvající
Hmotnost 246g
Efekt Ořezávání, Lesk, Jas
Země/Region Výroba Čína
Trvanlivost 3 roky
Velikost 15.6*10.5*2.4cm
Vodotěsné / Vodě-Odolný Ano
Číslo Modelu 32965086348
Množství 1ks
Funkce Všechny druhy barev splnit oční make-up
GZZZ YGZWBZ
Číslo Osvědčení 20160817
Název produktu 18 barev Oční stíny paleta
barva 120 barev
Typ oční stíny
Složka pigment
Vyhledávání