0 Recenze SKU: e6755

Nové 5mm offset Horské kolo matt UD full carbon fibre kolo, sedlovky Silniční MTB bike díly 27.2 30.8 31.6*400mm doprava Zdarma

Skladem


POPIS A MATERIÁLŮ Materiál:full c arbon Vlákno (levý a pravý kryt slitiny) Průměr: 27.2 / 30.8 / 31.6 mm (když si místo vaší objednávky , Prosím, řekněte mi vaše potřeba velikost v objednávce "poznámka", v opačném případě,Budeme náhodný dodávky) Délka: 400 mm Offset: cca 5mm Barva: jako obrázky (také lze dělat s logem, a vítejte spolupracujících subjektů po celém světě, aby velkoobchodní a na zakázku. ) Povrchová úprava: matný ; lesklý (výchozí matt) Hmotnost: cca 192g (27.2*400MM) ; 198g (30.8*400MM) ; 205g (31.6*400MM) Kolo Typ: Horské/Silniční Kolo Jeden rok záruka kvality Poznámka: tento styl sedlovku nelze použít pro full carbon sedlo. Prošel EN14766 , EN14781 Norem a JAPONSKO JIS Norem. Upozornění: China Post Air Mail je velmi pomalý, průměrná doba dodání je cca 30 dní, ale někdy budete muset čekat asi 45-60days.Pokud potřebujete náš výrobek v naléhavosti, prosím, nevybírejte China Post Air Mail. Důrazně doporučujeme, abyste si vybrat EMS .

Věnujeme sami sobě, aby se vysoce kvalitní, ale s levnou cenu dílů oxidu jízdních kol, vítáme spolupracujících subjektů po celém světě, aby velkoobchodní a na zakázku. Co s více, můžeme přijmout DIY pro produkty, jako je přidat své jméno, změnit barvu a vaše přednost vzor. Náklad:

1 zásilky je doprava zdarma prostřednictvím letecké pošty, je-li hmotnost balíku je více než 2 kg nebo balík velikost je větší než 90 CM, budeme používat EMS, atd, nebo Loď se dvěma pozemky nebo více zásilek leteckou poštou.

2 Návod:váha a velikost, jsme označili v balíčku detaily není skutečné hmotnosti a velikosti zboží, pokud potřebujete znát aktuální hmotnosti a velikosti, stačí nás kontaktovat. 3 Dodací lhůta:

1) Doprava vyspělých zemích je o 7-45 dní

2) Vzdálené země, je asi 2-8 týdnů 4, Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.

5 Pokyn:dodací lhůta je závislá na kupujícího ' s celní odbavení čas nebo vyšší Moci. Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.

Po-prodejní servis:

Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním. Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské následujícími způsoby:

1 Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.

2 Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost.

3 kvalita Výrobků zpracování programu:

1) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.

2) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující dont plánu udělat novou objednávku v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.

Daně:

Placení daně je povinností každého občana, Odbavení je odpovědnost kupující, kupující je třeba, aby odpovědné za všechny daně. Díky daňovým problém, kupující odmítnout převzetí zboží, kupující je třeba, aby Odpovědné za nákladní ven a domů.

Zpětná vazba:

1 Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.

2 Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Budeme zanechat pozitivní zpětnou vazbu, aby si později.

3, Kontaktujte nás e-mailem nebo naše obchodní manažer:Hellen , před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme jednat s vámi vyřešit všechny problémy co nejdříve.

Budeme pracovat 6 Dní v týdnu v 8:00 - 20:00 od pondělí - sobota Pekingu Čas.

Přejete si mít skvělý zážitek z nakupování zde!

438.04 Kč

Sdílet

31.6 Carbon Sedlovka, Pohár Pvc, Moderátor, 55 Cup, Oxid Saddl, Xtz125, Kmenové Větší Kontrolu Tube, Brzdové Těsnění, Dji Nálepka, Uhlík Sedadel.

Stát 100% Nové
Délka (mm) 400mm
Materiál Uhlíkových Vláken
offset cca 5mm
Dokončit lesklý ; matný (výchozí matt)
Průměr 27.2 ; 30.8 ; 31.6 mm
Vyhledávání