0 Recenze SKU: e6675

Papírový Kelímek Skladovací Stojan Šálek Vody Šálek Kávy Dávkovač Nádoby Samolepící Jednorázové Cup Vytáhnout Typ Dávkovače Pro Home Hotel

Skladem


Vlastnosti:

- Vhodný pro domácí použití, instalovány do obývacích pokojů, kuchyní, kavárnami a dalšími typy pohostinství.

- Sanitární flip kryt na cylindr může chránit papíru pohár od prachu a také zabránit kelímek od získání mokrý.

- Otevřete víko na horní část šálku dávkovače, můžete si dát papírové kelímky do šálků, aby organizovat a ukládat šálky.

- Navržen s 3 self-nastavení drápy, to může být snadno vyjmuty jeden po druhém bez odpadu. Bezpečně se vešly papírové nebo plastové jednorázové kelímky.

- Dvojité trubky držák pojme asi 80 papírové kelímky a transparentní vizuální pohár trubice může zajistit, že můžete určit počet papírových kelímků a doplnit ji v čase.

- S odolným lepidlem, snadná instalace, bez nářadí, bez vrtání, a nepoškodí zeď. To může být snadno montáž na stěnu nebo pevnou na straně vody chladnější.

Specifikace:

Materiál: ABS+PS

Velikost: 22*17.3*9.1 cm

Obsah balení:

1 x Papír Držák (Papírové kelímky nejsou součástí balení)

Poznámky:

1. Ruční měření, prosím, aby 1 ~ 3mm chyba,děkuji.

2. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázku.

158.39 Kč 243.75 Kč

Sdílet

K Dispozici Pohár Dávkovač, Držák Na Oblečení, Lepidlo Na řasy Skladovací Nádrže, Hromadné Kontejneru, Kávu Nádobu Vysavače, Plastové Kelímky Držák Dávkovače, Láhev Sirupu, Měď Kávu, Dávkovač, Plastové Držáky Na Papírové Kelímky, šálek Na Oblečení.

Styl Solidní
Počet Držitelů Jeden Držáky
Kategorie Produktu Pohár A Pohárek Držáky
Typ Zavěšení Přísavka Typ
Číslo Modelu Papír Držák
Vyhledávání