1 Recenze SKU: e6635

T238 Digitální Spoušť V1.41 s Ochranu proti Přehřátí

Skladem


T238 Digitální Spoušť V1.41 s Ochranu proti Přehřátí

Vlastnosti:

.Nízké napětí baterie, ochrana, výchozí nastavení je 7,4 V baterie.Změňte baterie, když slyší 'píp, píp, píp beep' 4 krát nízké napětí varování zvuk.

.Blok-ochrana.Když převodovka Blok-up nastane, systém přestane fungovat a vydává protáhlý "pípnutí" zvuk.Prosím, podívejte se na wave box okamžitě, když je napájení vypnuté.

.Tento modul je napájen malý proud, tok proudu přes MOSFET přímo k motoru, ne přes původní mechanický vypínač.Vzhledem k tomu, MOSFET může poskytnout vyšší proud do motoru, zvýšit rychlost střelby a kratší čas reagovat.Vzhledem k aktuální na původní spínač byl výrazně snížen, proto je Přepínač spálí, je zabráněno.

.Tento modul je schopen zvýšit rychlost ohně, stabilitu single-shot a aby baterie mají vyšší trvanlivost.

.Energie, které podporují aktivní funkce brzdy pochází ze setrvačnosti motoru, stop píst bez zpoždění.Účinek aktivní brzdy je významný vysoký točivý moment motoru.

.Aktivní funkce zabraňuje nadměrné rotaci ozubených kol, tady vyřešit problém, že jeden záběr se stává více střílel pod vysokým napětím.Mezitím, na jaře je plně propuštěn v semi-auto modelu a díly v převodovce nejsou pod tlakem, zvýšení životnosti převodovky a díly.

.Systém zahrnuje více režim fotografování tyto režimy mohou být vybrány pomocí ohně zvolte možnost přepnout.

.Výchozí poloha pístu je nastavitelná v semi-auto model.Pre-natahovací funkce může být provedení, nulové zpoždění spouště.

.Nastavitelná rychlost střelby, mezera mezi dvěma samostatnými záběry mohou být programovatelné, k dosažení nastavitelná rychlost střelby.

.Když DTU je přehřátý, po spouště je natažený, motor bude dávat pípnutí řádku, dokud je automaticky restartován po ochlazení.

Specifikace:

.Barva: Jak Je Znázorněno

.Materiál: 500D Matné Tkaniny Cordura

.Velikost výrobku: 4,5 x 3 x 1,4 cm

.Hmotnost výrobku: 90g

.Balení Rozměry: 10 x 10 x 5 cm

.Hmotnost balení: 100g

.Balení: Box

Obsah Balení:

.1 x T238 Digitální Spoušť V1.41

762.96 Kč 1 439.53 Kč

Sdílet

Zbraň Orbeez, Itarget Pro 9mm, Chrono Trigger, Sega Dreamcast, Hra Trigger, Nůž Ldt, T238, Glock Vody, DREAMCAST, Ps2 Usb.

Číslo Modelu 3014490
Původ KN(Původu)
Varování NIC
Věkové Rozmezí > 14 let
Typ Hračka příslušenství
Pohlaví Unisex
Funkce odlitek
Materiál EVA
Vyhledávání