2 Recenze SKU: e6601

NoEnName-Null Přenosný Cestovní PU Šperky Box Úložný Organizér Náhrdelník, Náramek, Náušnice, Ozdoby Případě Dárek Držák

Skladem


VÍTEJTE Popis

Hledáte perfektní dárek pro vaše přítelkyně a manželky a přítelkyně?Nenechte si ujít tuto šperkovnici!To je krásný a ideální dárek pro dívky a ženy.Atraktivní vzhled, chránit šperky před prachem a poškrábáním.Koupit to teď, a dát jí překvapení!

Funkce

- Barva: Jak je znázorněno. - Materiál: PU. - Velikost: 11*5.2 cm - Čistá hmotnost: 189g - Módní design, show, ušlechtilý temperament a módní šarm, může plně chránit šperků, prevence ztráty. - To je krásný a ideální dárek pro dívky a ženy. - Atraktivní vzhled, chránit šperky před prachem a poškrábáním. - Úložný prostor pro prsteny, náušnice , náramek, náhrdelník apod.

Náhled:

O Mém Obchodě

Úschovna Obchod:

Elektronický Obchod Produkt:

Dětské Oblečení Obchodě:

Tam bude mnoho nových produktů každý den.Od chvíle, co jsem začal podnikat, potřebuji vaši podporu.

Pokud máte nějaké požadavky, prosím, neváhejte mě kontaktovat.Budu se snažit co nejlépe, aby dokončit ty nejlepší produkty za nejlepší cenu.

107.06 Kč 140.86 Kč

Sdílet

Nože Samura Supe5, Novorozence Hračky Bloky, Lg X Cam K580 Případech, Samung A5 2016 Případě, Silicoon Diadém Plísní, Samung A3 2017 Případě, Samuraj 2077 Mikina, Tomáš Maier Sandály, Plastové Kapr Boilie.

Značka NoEnName_Null
Tvar Barel-tvarovaný
Číslo Modelu Šperkovnice palce
Vzor Typu Solidní
Typ Closure zip
Hlavní Materiál PU
Styl Módní
Vyhledávání