0 Recenze SKU: e66

Nastavitelný Mikrofonní Stojan s Pohádali,Mikrofon Pozastavení Boom Nůžkovým Ramenem pro Samson Blue Yeti sněhové koule

Skladem


Vítejte v našem obchodě.

Naše výrobky mají přijatelné ceny a dobrá kvalita. Podporujeme dropshipping a velkoobchod . Pokud chcete pracovat s námi na dlouhou dobu, prosím, kontaktujte nás a my vám velmi příznivé ceny.Nejlépe Jde!

Stabilní a odolný: nastavitelné ramínko mikrofonu je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu, a maximální nosnost je až 3,3 lb.

Skládací design a stůl montážní klip: speciálně konstruované pro přepravu. Nastavitelné rameno lze složit, takže si můžete nosit s sebou. To vám umožní nastavit vhodný úhel a výšku show, perfektní zvuk. Použijte gumovou podložku na psací stůl mount stanovit maximální tloušťka do 2 cm, tak, aby se plně chránit psací stůl z dae.

Double-layer bezpečnostní uzávěr: použití více pevných rámů, vysoce kvalitní bezpečnostní uzávěr poskytnout vám s vynikající výkon. Vysoká hustota, dobrá pružnost, dlouhou-dlouhodobé užívání, může odfiltrovat všechny nežádoucí šum na pozadí. Lepší ochranu pro vaše Modré Yeti a Blue Yeti Pro mikrofony.

Aplikace: vhodné pro kapesní/dynamické mikrofony.Může být instalován na většině standardní velikosti ruční mikrofony a některé kondenzátorové mikrofony, včetně Blue Yeti, sněhové koule nebo jiné mikrofony, atd.

Nastavitelný: Tento mikrofon stojan je skládací a přenosná, její výška a úhel může být upravena tak, aby vyhovovala co nejvíce vašim potřebám, a je snadné sestavit.

barva: černá

Materiál: kov

Obsah Balení:

1 x Mikrofon Pozastavení Boom Nůžkovým Ramenem

1 x Stůl Montážní Svorky

1 x Mikrofon Klip

1 x bezpečnostní uzávěr

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

382.73 Kč 490.63 Kč

Sdílet

Jel Blue Yeti X, Boom Mikrofon Pól, Samson úředníků, Blue Yeti, Svorka Pro Stát, Boom Stand, Modrá Sněhová Koule Ice Box, Modrý Yeti Pop Filtr, Mikrofonu Pro Akční Kamery, Boom Pole.

Původ KN(Původu)
Značka PLEXTONE
Vyhledávání