1 Recenze SKU: e6447

SYRNARN Původní C100 Plug S Integrálně Stínění Pouzdro Pro iPhone7/8/X 11 Blesk C1000 Audio originální Čip konektor sluchátek

Skladem


SYRNARN je senior enterprise značky integraci self-service R & D, design, výroba a prodej digitální příslušenství, high-end sluchátka, audio konektory, vozidla, počítače a mobilních telefonů a periferní produkty.Podle potřeb uživatelů, zajišťujeme vlastní DIY příslušenství modernizace výrobků.Rozvoj nadšení a podnikání věnovat pozornost produktu učení s rozvojem myšlení, nové technologie a nový trend; udržet investice do vývoje produktu a týmu talenty.S posláním prosazování vynikající kvality, jsme odhodláni poskytovat globální uživatelům s high-end kvalitu, vynikající design, rozumné ceny a vynikající služby.Nechte "SYRNARN" se stala značka uživatelská důvěra, úcta, inovace a konektor na světě.

SYRNARN Původní C100 Plug S Integrálně Stínění Pouzdro Pro iPhone7/8/X 11 Blesk C1000 Audio originální Čip konektor sluchátek

Věnujte, prosím, pozornost k produktu, SKU možnosti při objednávání

Funkce a údaje:

1: matné textury z eloxovaného hliníku shell je pohodlné a vysoce kvalitní.

2: Pro C100 blesk kovový audio konektor, původní C100 DIY konektor sluchátek

3: nezahrnuje instalaci.

4: Snadná instalace.

5: Stav: 100% zbrusu nový

6: Kov: Hliník

7: Barva: jak je znázorněno

8: Velikost: 30*6.6*6mm

Tipy:

1. Blesk čip je poměrně tenká, a rozhraní musí být stanovena po pájení.To může být vyplněn s tvrdé pryže materiál jako AB lepidlo nebo pryskyřice, aby se zabránilo poškození čipu v pozdější použití.

2. Potvrďte prosím, zda je vhodný pro váš mobilní telefon před nákupem.

1 ks/balení

1.Můžete provést platbu prostřednictvím výše uvedených platebních metod.A prosím, laskavě to vyřídit do 3 dnů, jakmile objednávky.

2.Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz ověří vaši platbu do 24 hodin; jakmile bude dokončen,budeme zr ss vaši objednávku co NEJDŘÍVE.

3.Pokud vaše objednávka je uzavřena z bezpečnostních důvodů, musíte podat žádost na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz.

4.Náhrady způsobené zrušení objednávky, vrácení smlouvy nebo Zprostředkování bude proces okamžitě, a to trvá 7-10 pracovních dnů k dosažení vašeho účtu.

1.Všechny položky budou kontrolovány a dobře zabalené před odesláním.Položky budou odeslány do 2-5 pracovních dnů poté, co kupující zaplatí objednávky.

2.Všechny balíčky odeslány prostřednictvím běžné pošty jsou omezené váha do 2 KG, pokud váš pozemek s nadváhou, budeme posílat na oddělena pozemků.

3.To trvá asi 15 až 60 dnů na své místo. ( To může trvat déle, v některých odlehlých oblastech)

4.Můžete si vybrat rychlejší přepravní cesty, pokud chcete získat váš pozemek dříve, alsohope vám nevadí platit expediční poplatek.(Prosím, potvrďte vaši adresu, je výstup adyour telefon je dostupný)

5.Budeme declear hodnota je 5 dolarů a váš pozemek jako dárek, doufám, že můžete osvobodit své od thetax.Prosím, kontaktujte nás, pokud máte nějaké požadavky.

My vám vrácení peněz nebo odeslat, pokud váš balíček dostane ztracené, poškozené během přepravy

Způsob, nebo bychom poslat špatné zboží, kontaktujte nás a řekněte nám, co chceš dělat dál.

1.Prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, pokud se vám líbí naše výrobky, je to velmi důležité.

2.Prosím, kontaktujte nás, pokud se vám to nelíbí, nemusíte spěchat, nechat netural nebo negativní feedbackbefore, kontaktujte nás.Věřte nám, že můžeme vyřešit to pro vás lepší.

3.Vítejte přidat naše ukládat do seznamu ,pokud se vám líbí naše výrobky,jsme také doufám, že si můžete sharethem pro vaši rodinu a přátele .SYRNARN, speciální pro vás!

331.61 Kč 368.33 Kč

Sdílet

35mm Jack, Banánový Konektor, Rohové Zásuvky, Iphon Plug, Baterie Star, Prach Plug, Diaplay, Hodiny, Teplota, Napětí, Lightning Konektor Konektor Samec, Převést Iphone.

Značka SYRNARN
Vyhledávání