0 Recenze SKU: e6437

2M 8mm Objektiv Wifi Android Iphone Kamera-Endoskop Vodotěsný Had Trubice Potrubí Boroskop 2.0 M-Iphone Kamera Endoskop

Skladem


IOS Wi-fi Endoskop 8mm Objektiv 6 LED Bezdrátové Vodotěsné Android Endoskop Inspekce Boroskop Fotoaparát Model Č.: wifi endoskop Průměr Objektivu: 8.0 MM, Rozlišení 640*480. Velikost snímače: 1/5 inch Frame Rate: 30 snímků za sekundu Úhel Pohledu: 70 stupeň Ohnisková vzdálenost: 4-10CM. Vodotěsné úroveň: IP67 Expozice Světlo Automatické Provozní Teplota 0 stupňů do 70 stupňů 8.0 MM Len s 6ks nastavitelné LED světla vodotěsný; Napájení : vestavěný akumulátor Podporu počítačové: ios, android windous Funkce:

1, nový, vysoce kvalitní 22 milionů pixelů s vysokým rozlišením CMOS kamera 3, bezdrátové WiFi připojení, snadné připojení a použití 4, mini velikost, nízká hmotnost, přenosné použití 5,6 LED světla, nastavitelný jas 6, IP67 vodotěsný design 7, kompatibilní s iOS / Android / Windows / Mac systémy 8, s přísavkou pro usnadnění instalace WiFi zařízení na telefonu nebo na jiných místech na povrchu ploché zadní 9, WiFi zařízení, built-v 500mAh baterie může být 45 minut, přes 5V napájení do práce 10, podpora pro fotoaparát a video nahrávání telefonní Funkce DVĚ: 1.Nejnovější Endoskop: WIFI Endoskop může podporovat všechny Chytré telefony Android a Pro iphone a Pro IPad Pro. Jak na Wi-fi připojení, nemusíte být na místní připojení WiFi, to vytváří své vlastní Wi-fi síť, když ji zapnete. Podpora 4 zařízení na většině připojení k Wi-fi ve stejnou dobu. 2.Vysoké Rozlišení: Dodává se s 2 mpx CMOS kamera, která poskytne jasné zblízka HD video a snímek. Schopnost nahrávat video nebo snap statických snímků umožňuje zachytit obraz ve formátu JPG a videa ve formátu AVI s rozlišení 640 x 480 dva nastavitelné rozlišení. 3.Představovat 1M/2M/5M kabel, vodotěsné a průměrem 8mm kameru, To funguje dobře s 6 drobných bílých LED, které jsou nastavitelné od VYPNUTO až do plného jasu na těch temných místech, budete chtít podívat do. 4.Víceúčelový Fotoaparát: Tato inspekční kamera má mnoho aplikací, včetně ušní, nosní, ústní a v krku, léčba, HVAC inspekce, větrací potrubí, stroje, zařízení, motor, automobilový, lodní, montážní díly,na stavbách, Větrné Turbíny, letadla inspekce. Snadno nastavit: za Prvé, Vyhledávání, skenování QR kód, v App store nebo zadejte rozhraní pro stažení Aplikace, za Druhé,používat zařízení, v 2 způsoby:Při použití rozsahu, Účtuje wifi box sám, třeba dodávat údaje Andrews linky Aplikace: Ideální pro intraorální kamerový systém, podvodní fotoaparát, vodotěsný Mikro-kamery, motorová vozidla, detektor, kanalizační potrubí detektor, vyhledávání a záchranu osob, trestní a vlastní detektor, archeologické zjištění, PCB detekce, domácí péče, leteckého a vesmírného průmyslu, péče a traktory průmysl, ropné vrty průmysl, staveb a tak dále. Použití: 1. Scain QR kód a stáhněte si aplikaci ,nainstalujte na vašem telefonu. 2. stiskněte vypínač wifi box. když mají zelené Led světlo. (prosím, ujistěte se, že wi-fi box je plně nabitá,obvykle,může to fungovat asi 30 minut, když je plně nabitá) 3. kontakt wi-fi a začít používat! další podrobnosti,když si ji koupíte,můžete postupujte podle návodu to udělat. Balíček:

1 x Bezdrátový Endoskop

1 x Malý Háček

1 x Magnet

1 x Boční Konkurz

1 x Pevná Sada

1 x Manuál Poznámka: velikost možná trochu chyba (1-2cm) vzhledem k ruční měření.

398.59 Kč 442.84 Kč

Sdílet

Bezplatné Wi-fi Tester, Spínač Tuya, Ip Kamera Tester Recenzi, Smart Tuya, Inteligentní život, Fluke Ip Kamera Tester, Ip Kamery Testování, Elektrické Tester Wifi, Gumové Trubice, čistič, Fotoaparát Endoscop Wifi.

Položka Délka 1inch
Název Modelu WIFI Endoskop
Napětí 0
Moc 0
Šířka Položky 1inch
Elektronické No
Typ Materiálu Plastové
Typ Položky Elektrické Testery A Test Vede
Verze Softwaru WIFI Endoskop
Verze Hardwaru WIFI Endoskop
Položka Výška 1inch
Externí Testování Certifikace ce
Speciální Funkce WIFI Endoskop
Hmotnost Položky 0.2kg
Značka ATDIAG
Vyhledávání