2 Recenze SKU: e637

PROTECTOR PLUS Taktické Armády Ventilátor Venkovní Camping Odolné CS Rozšířené Rychle, Visí Těžké Vnější Multi-Funkce Double Spony Pásu

Skladem


Výrobce:Protector Plus Název:Z512-Taktické Vnější Pás Číslo Modelu:Z512 Rozměr:5.2*130 Materiál:Odolné proti Opotřebení Tkanina+Nylon Popruhy Hmotnost:0.23 kg Barvy:BK/CB/DD/JD/OD/CP/MCBK/ACU Charakteristika: odolné proti Opotřebení tkaniny+nylon popruhy, vysoce kvalitní ručník vlasů na Suchý zip uvnitř, vynikající pevnost v tahu, pohodlné nastavení délky.Hualian přezky jsou silné a robustní, a může být snadno namontován na venkovní sub-balíčky, vysílačky a další vybavení, a jsou velmi praktické.Funkce: Může být použit pro montáž různé MOLLE sub-balení, mobilní telefon tašky, vysílačky, vhodné pro taktický výcvik, CS zařízení, venkovní táboření, atd.Poznámka: Ruční měření rozměrů, protože každý člověk je metoda měření je jiný, chyba v 1-2cm je normální rozsah; vzhledem k rozdílu mezi natáčení světla a displej, tam je určitou barvu rozdíl mezi skutečným objektem a obrazem, který je předmětem skutečného objektu. 1. Materiál: odolné proti opotřebení, odolný proti poškrábání a odpuzující vodu, to není snadné změnit barvu, když se používá po dlouhou dobu, a má vyšší pevnost v tahu a odolnost proti opotřebení než polyesterové tkaniny. 2. Vyrobené s vysoce kvalitní ručník s Háčkem&SMYČKY. 3. Rychlé uvolnění spony přední. 4. Rychlé uvolnění spony zpět. 5. Pevná spona čtverec. 6. Rychlé uvolnění spony konstrukce.

201.18 Kč 214.11 Kč

Sdílet

Rozsah Pás Taktické, Kroužek Taktický Pás, Baterie Ventilátor, Vysoké Vojenské Pás, Pás Hák Sponou, Cizí Pás Spony, Mini Skleněné Spony, Americký Vojenský Opasek, Mini Spona Zlatá, Krátký Vojenský Opasek.

Pláštěnka No
Materiál Odolné Proti Opotřebení Tkanina+Nylon Popruhy
Batohy Typu Softback
Značka PROTECTOR PLUS
barva BK/CB/DD/JD/OD/CP/MCBK/ACU
Jméno Z512-Taktické Vnější Pás
Funkce Taktický Výcvik, CS Zařízení, Venkovní Táboření
Číslo Modelu Z512
Hmotnost 0.23kg
Demension 5.2*130
Pohlaví Unisex
Vyhledávání