0 Recenze SKU: e6313

Bluetooth hi-fi 5.0 6J5 Trubice Předzesilovač Zesilovač NE5532 Předzesilovač Amplificador Tón Rady Treble Bass Nastavení Hlasitosti(Černá)

Skladem


Bluetooth hi-fi 5.0 6J5 Trubice Předzesilovač Zesilovač NE5532 Předzesilovač Amplificador Tón Rady Treble Bass Nastavení Hlasitosti(Černá) 1. Pomocí 6J5 trubice, NE5532

2. Hlavní filtrační kondenzátor používá 470UF/25V, a vazební kondenzátor používá dovážené kondenzátor 1UF.

3. Rezistor používá vysoce přesné čipu rezistor, aby zajistily dobrý signál-šum celého stroje.

4. PCB přijímá 1,6 mm silný oboustranný list, 2.0 oz tloušťka mědi a cínu-postřik proces pro zajištění dobrého průchodu výkon, velké a malé proudy. Prvotřídní kvalitní PCB.

5. Vstup a výstup jsou vyrobeny z pozlacené RCA lotosové sedadle, které je trvanlivé a krásné! Desce rozložení je přiměřené, krásné, a proud je malý.

Základní parametry:

6J5 trubice tón předzesilovač Bluetooth 5.0 APTX Předzesilovač

Napájení: DC12V2A ( musí být regulována 12V, není vyšší než 12V)

Stroj velikost: cca 129* 100* 35 MM (bez trubky výška)

Panel funkce: přepínač nastavení výšek basů nastavení celkové hlasitosti

Poznámka:

1. Tento hotový stroj je předzesilovač, ne zesilovač. To by měl být používán s post-zesilovač nebo aktivní reproduktor. Není dovoleno, aby se přímo připojit pasivní reproduktory, reproduktory a sluchátka do výkonového zesilovače; pokud není používán, bude auto být spálen, pokud napětí je nestabilní.

2. Pravděpodobnost, že normální o-line nebo napájení není dost dobrý, aby způsobit hluk ve spodní části hluku je velmi vysoká. Doporučuje se používat dobré o kabel nebo napájecí zdroj.

3. Ujistěte se, že není žádný problém s vaším zdrojem. Ten předzesilovač sám má předzesilovač funkce. Pokud samotný zdroj je hlučný, pak předzesilovač bude jen zesilovat jeho hluk. Prosím, použijte dobrý test zdroje.

4. Zkontrolujte, zda trubka je připojen k základně. Prosím, vložit trubku a základny. Ujistěte se, že vložit trubku v případě výpadku napájení.

Poznámka:

Napájení není součástí balení. Potřebujete koupit 12V2A napájení sami.

Materiál:Hliníkové slitiny

barva:černá

Obsah Balení:

1 * 6J5 Trubice Předzesilovač

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Tvrzené sklo Protector pro tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4 "SM-T500N

Bezpečný tvrdost, která splňuje standardní 9H a nabízí Celkovou ochranu proti nárazům, poškrábání a kapalinám. Oleofobní povlak, který odpuzuje tuku a vody, Aby zajistily dobrou pevnost a tvrdost. Hezké: Zlepšit dotek vašeho tabletu, dává pocit bezkonkurenční měkkost. Celkové průhlednosti, což vám zaručí neuvěřitelný zážitek uživatele, Aniž by to ovlivnilo barvy a jas obrazovky. To je stanovena na obrazovku pomocí Speciální beze zbytků lepidla a nezanechává žádné zbytky po jejich odstranění. Obsahuje jako dárek, mokrý, suchý hadřík Pro snadnou instalaci.

657.37 Kč 1 043.44 Kč

Sdílet

V Zesilovač, 6j5, Dual Ne5532, Malé Trubice Předzesilovač, Zesilovač Hi-fi, Modul Zesilovač Deska, Dual Ne5532 Předzesilovač Deska, Preamplifi, Ne5532, 6j5 Trubice.

Hmotnost as shown
Číslo Modelu 6J5 Trubice Předzesilovač
Rozměry (Šxvxh)) Jak je znázorněno
Balíček Ano
Kompatibilní Audio A Video Zařízení Styl Jak je znázorněno
Svazek Svazek 1
Vyhledávání