4 Recenze SKU: e6302

Elektrický Masér, Baňkování LCD Displej EMS Vakuové Přísavky Přístroje Guasha Škrábání Zařízení Meridian Tělo Zeštíhlující Baguan

Skladem


Elektrický Masér, Baňkování EMS Vakuové Přísavky Přístroje Guasha Škrábání Zařízení Meridian Spalování Tuků Tělo Zeštíhlující Baguan

Funkce

1.[Negativní Tlak Gravitace] Poskytovat výkonné sání na kůži a tukové tkáně k aktivní lymfatické detoxikační funkci a zvýšit krevní oběh s škrábání efekt.

2.[Tepelná Energie] Množit dermální kolagen a relaxovat vaše nervy tím, že tepelné účinky, může také zmírnit únavu těla a uvolnění tlaku kontinuální konstantní 50℃ tepla.

3.[EMS Mikro-elektrické Stimulace] Stimulovat akupunkturní body a periferních senzorických nervů pomocí mikro-proudu pro snížení zánětu a otoku pro rychlé zotavení, může také pomoci zmenšit póry a aby se pokožka jemná a účinně ulevit od tlaku, únava a únava s extrémní relaxační požitek.

4.[IR světelná Terapie] Dodávat červené infračervené světlo pro zvýšení kolektivní imunity a podporu biologické buněčné tkáně k regeneraci pro lepší tělesné zdraví, bude také podporovat buněčný metabolismus a krevní oběh pro činnost buněk posílení a regeneraci kolagenu, takže vaše pokožka hladká a něžný.

5.[Jednoduché Ovládání] Rychlý přístup k ovládací tlačítko a přímé zobrazení indikací na panelu, vhodné pro sledování pracovního stavu a okamžitě power on/off, nastavení EMS a vakuové úrovní intenzity a nastavit vytápění a infračervené světlo funkce, aby se široce vhodné pro různé části těla vyžaduje jako desire s dokonalé pohodlí.

6.[Stabilní Napájecí zdroj] Může být přímo poháněn napájecí adaptér(EU plug nebo US zástrčka pro možnosti), praktické vychutnat relaxační masáž kdekoliv a kdykoliv, vhodný jak pro domácí a cestování použití.

7.[Easy Grips] Ergonomická rukojeť umožňuje bezpečné a úspory energie holding pohodlí i po dlouhou dobu používání.

8.[Univerzální Aplikace] Může být široce používán na vašem těle pro baňkování, masážní, guasha, ztráta hmotnosti, atd, účinně pomáhá při tvarování krku, paží, nohou, zad, břicha a dolních a horních končetin, atd.

Upozornění:

1.Prosím, dejte houba filtr plug do sacího otvoru, aby se zabránilo esenciální olej nebo jiné masážní přípravek od vstupu do zařízení interiéru, což může způsobit poškození a zkrátit životnost.

2.Nemají zůstat na stejném místě po více než 1 minutu, A pokud máte pocit, nepříjemné pocity, prosím, přestaňte jej používat nepřetržitě.

3.Lidé s kožní alergie, těhotných žen, pacientů, infarkt, lidé, kteří trpí anomáliemi krevního tlaku, zhoubný nádor, cévní onemocnění mozku a lidí s cizí objekt by se měly vyhnout použití tohoto produktu.

Specifikace

Materiál: ABS

Shell Barva: White & Gold(Jako Obrázek Ukázal)

Plug Typ: US Zástrčka/EU Plug(Volitelné)

Výkon: 20W

Vstupní Napětí: 100V-240V

Pracovní Napětí: 9V 1.5 A

Negativní Tlak Intenzity Úrovně: 4 Úrovně

EMS Intenzity Úrovně: 4 Úrovně

Topení Teplota: - 50℃

Hlavní Jednotka Délka: 13cm

Hlavní Jednotka Šířka(Max.): 9,5 cm

Hlavní Jednotka Výška: 11,5 cm

Masáž Hlavy Průměr: 7,5 cm

Obsah Balení:

1* Baňkování Zařízení

1* Napájecí Adaptér

1* Uživatelská Příručka

1* Akupunkturní Bod Grafu

1* Flexibilní Trubice

4* Houba Filtry

2* Gumové Kroužky

Poznámka:

Prosím, dovolte 1-3cm chyba vzhledem k ruční měření a ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než nákup.

Barva skutečné položky mohou mírně lišit od obrázků v důsledku různých počítačových obrazovek a nastavení zobrazení.

Díky za pochopení!

826.20 Kč 1 502.14 Kč

Sdílet

Guasha Massag, Tin Vakuové Sání, Přírodní Guasha, Elektrické Baňkování, Silné Bradavky Vakuové, Bederní Masážní Strojek Elektrický, Tin Vakuové Přísavky, Mamilos Přísavkou, Vakuové Masážní Cup, Vytáhněte Vakuové Zařízení.

Původ KN(Původu)
Značka Hailicare
Číslo Modelu 101189
Vyhledávání