0 Recenze SKU: e6293

2020 Nové Domácí Posilovny Sedět Podpory, Bar, Fitness Vybavení Břišní Jádro Stroj Na Domácí Cvičení Cvičení Školení Situp Asistent Trenéra

Skladem


【2020 Modernizované Multifunkční Design】- Pomoc budete hrát sit-ups, push-up, sidekick, břicho pohybu, protahování zad, lokte plank, press-up, atd. Dobré cvičení břicha, snížení břišní svaly a formovat své tělo.

【Přenosné】- Lehký a přenosný design, malý, okupace, přenosný, pro práci ven kdykoliv, kdekoliv, snadná instalace a skladování, pohodlné použití.

【Vysoce kvalitní metrial】】- husté pěny měkké a pohodlné, chrání nárt od bolesti.Za studena válcované oceli s vysokou pevností, vysokou tvrdostí a světlý povrch.5 palcový průměr velké sací gumy podvozku s silný sací a stabilitu.

【Snadné Installtion】- Snadné pro domácí instalace bez nářadí, najít čisté ploché zemi jako první, pak dal sit-up bar na zem a strhnout zámek.Konečně, nastavte řadicí páku do polohy, aby se vešly vaše nohy.

【Poznámka】- Nemohl použít na dřevěné podlahy.Platí pro hladké podlahy:1. dlaždice 2.beton-cured 3.jakékoliv jiné hladké podlahy.Ujistěte se, že podlaha a sání pad jsou čisté před použitím(Přidat trochu vody, můžete snadno vysává ji na podlaze).

521.30 Kč 1 737.54 Kč

Sdílet

Cvičení Machin, Kolo Inteligentní Trenér, Abdo Sport, Cvičení čelist, Kolo Domácí Trenér, úsek Pásky, Golf Swing, Abdomin, T4k, Snímač Otisků Prstů Xiaomi Redmi Note.

Číslo Modelu SB-01-KC
Aplikace AB Roller Coaster
fitness vybavení pro domácí posilovny Sit Up Bar
Fitness Tělocvična zařízení břišní trenažér
Typ Double-Kolové
Původ KN(Původu)
Funkce Pasu A Břicha Cvičení
Vyhledávání