1 Recenze SKU: e6208

YuryFvna 32cm Pryskyřice David Anna Socha Mužského Boha Severské Kreativní Ozdoby Jednoduché Sošky Moderního Umění Domácí Dekoraci

Skladem


Materiál: Pryskyřice Velikost: 15 cm*20 cm*32 cm/5.85"x7.8"x12.48"(David) 12 cm*17.5 cm*31,5 cm/4.68"x6.83"x12.29"(Anna) Barva: Růžová,Červená,Bílá,Bule,Zelená obsah Balení: 1 x David socha, 1 x Anna socha Rysy: 1. Forme jednoduchých et jedinečný, couleurs vives et vives, mais mérite d ' être collectionnée. 2. Nadčasový design, dekorace nemá dominovat celé místnosti, ale zdůrazňuje, že světlo z celé místnosti a vytváří příjemné prostředí pro život 3. tento umělecky navržen tak, socha zaujme lidé s jeho moderní a jedinečný design 4. Speciální dárky-dekorace a moderní dekorativní sochy jsou také vhodné jako vysoce kvalitní překvapení, nebo originální dárky pro blízké, a mohou být také použity jako dekorace pro svatby, narozeniny, Vánoce a výročí a jiné slavnostní příležitosti 1. Pokles lodní dopravy a velkoobchodní objednávky jsou podporovány. Velkoobchodní objednávky: prosím, laskavě kontaktujte nás, aby si velkoobchodní ceny. Drop shipping objednávky: prosím, laskavě nechat poznámek drop shipping objednávky v pořadí,takže naše colleauge mohl vidět, že a nebude obsahovat fakturu a naše ukládání informací, atd.. 2. Jak mám dělat, když zboží je rozbité nebo vadné nebo méně, nebo se mi to nelíbí? Prosím, laskavě kontaktujte nás nejprve, než psát recenze, nebo otevření sporu. Můžeme vrácení peněz, nebo odeslat nové položky k vám. 3. Je tam nějaký celní daň? To je základní povinnost občanů platit daně podle místních právních předpisů. Prosím platit celní daň podle místní politiky.Díky!!!

627.32 Kč 964.97 Kč

Sdílet

Rukavice Zápěstí, Moderní Pryskyřice Socha, Bronzová Socha Nahé, Náboženské Sošky, člověk Moderní Socha, Výzdoba Sochařství, Velká Socha Design, David Hvězda, Sádrové Hlavy, Domácí Kancelář Dekor Moderní.

Téma lidé
Značka YuryFvna
Styl Evropa
Původ KN(Původu)
Povrchové technologie Malba, kolorovaná kresba, Barvy, dekorace
Materiál David socha,Anna Sochařství
Další bytové dekorace, doplňky,home decor
Vyhledávání