2 Recenze SKU: e6207

ZÁSTĚRU 2 A 4 Hodiny Ručně vyráběné Cívky Tibetské Vonné tyčinky Přírodní Držet Incienso Tibetu Léčivé Kadidlo Buddhistické Meditace

Skladem


Název: Ručně vyráběné Cívky Tibetské Vonné tyčinky Materiál: Tibetské Vonné tyčinky Doba Hoření: Každý asi 2 hodiny a 4 hodiny(Žádný vítr životního prostředí) Řemesla: Tradiční ruční obsah Balení: 1 Box kadidla O 60Pcs (120 Single) Žádost o místo: čajovna, chrám, obývací pokoj, ložnice, kancelář, jóga a tak dále

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní doba se může lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaše orderafter 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat vaše objednávky a dostat zpět k vám co nejdříve. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Doba Dodání:

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE VYDALI VRÁCENÍ peněz NEBO VÝMĚNU na vás. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli provést až vaše spokojenost.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

422.59 Kč 469.55 Kč

Sdílet

Ochucené Tyčinky Santalové Dřevo, Buddhistické Stupa, Kolo Co2, Bkhour, Hromadné Kadidlo Držitel, Tibetské šperky, Aroma Držet, Agarwood, Kadidlo Držitel Stojan, Kadidlo Hořák.

Značka ZÁSTĚRU
Klasifikace Cívky Kadidlo
Specifikace Gift Box
Aplikace Scénu Obývací Pokoj
Balení dárkové balení
Materiál bylinky
Číslo Modelu Kadidlo
Typ Cívky Kadidlo
Regionální Funkce Tibetské Kadidlo
Aplikace Tělo
Použití Aromatické
Vyhledávání