4 Recenze SKU: e616

Bluetooth klávesnice Bezdrátová Klávesnice ruština pro ipad PhoneTablet Mini Dobíjecí keycap Klávesnice pro Android, ios, Windows

Skladem


Bluetooth klávesnice Bezdrátová Klávesnice ruština pro ipad PhoneTablet Mini Dobíjecí keycap Klávesnice pro Android, ios, Windows

1.ŠIROKÉ COMPAYIBILITY :

Použití s všechny čtyři hlavní operační systémy, které podporují Bluetooth (iOS, Android, Mac OS a Windows) ,Kompatibilní s ipad, iphone a Bluetooth, Tablety, Notebooky a Mobilní Telefony, jako je iPad air , iPad mini, iPad Pro, iPhone Xs Max atd.

2.ULTRA-TENKÝ,LEHKÝ A PŘENOSNÝ:

Tato lehká Bluetooth klávesnice je určena pro každého, kdo potřebuje k přenosné schopný klávesnice pro práci nebo hrát a je vhodný zejména pro obchodní cesty.

3.DOBÍJECÍ A AUTOMATICKÝ REŽIM SPÁNKU:

Univerzální bezdrátová bluetooth klávesnice používá vestavěný lithium baterie, může být snadno nabíjet přes USB kabel, není třeba měnit baterie. Vestavěný Dobíjecí akumulátor je neuvěřitelně dlouho-trvající, pohotovostní doba je asi 6 měsíců mezi jednotlivými platbami. Bluetooth bezdrátová klávesnice může automaticky vstoupit do režimu spánku za účelem úspory energie.

4.STABILNÍ SPOJENÍ:

Pokročilá technologie Bluetooth poskytuje bez kabelů propojení s provozním dosahem 10 metrů. Ale pro Stolní PC Notebook bez funkce bluetooth, musíte vložit třetích stran bluetooth adaptér (není součástí balení) pro instalaci ovladače bluetooth před použitím.

5.POHODLNÉ a TICHÉ PSANÍ:

Šepot-tichý, nízký profil kláves přináší zcela novou úroveň pohodlí na dosah ruky. Kromě toho, aby všechny vaše nejčastěji používané funkce a ovládání médií blíže, než kdy jindy Windows-vyhrazené klávesové zkratky.

prosím, přepnout jazyky, na tabletu Namísto klávesnice

182.60 Kč

Sdílet

Mini I9s, Klávesnice, Esc, Klávesnice Mech, Klávesnice Bezdrátová, Případ Ipad Klávesnice, Kawaii Keycap, Keycap Pbt, Teclados Mecanicos, Fr Pbt Keycap.

Typ Bluetooth Bezdrátové
Typ Rozhraní Bluetooth
Funkce 8 bluetooth klávesnice
Funkce 1 bezdrátová klávesnice,mini klávesnice
Funkce 2 klávesnice bezdrátová,klávesnice pro tablet
Styl Multifunkční Klávesnice
Klávesnice plné Velikosti No
Funkce 7 Klávesnice pro Notebook ,Dobíjecí Klávesnice
Číslo Modelu bluetooth klávesnice
Jazyk anglický
Provoz Styl Membrána
Funkce 6 gumové poškrabané,mini bezdrátová klávesnice
Funkce 5 ruské tlačítek, klávesnice pro počítače,
Zápěstí Podpora No
Funkce 3 tablet klávesnice, klávesnice ruština
Balíček Ano
Podpora Dropshipping
Funkce 4 mini klávesnice bezdrátová,ruská klávesnice,
Aplikace Tablet
Klávesnice Standardní Tablet Klávesnice
Značka iMice
Původ KN(Původu)
Vyhledávání