2 Recenze SKU: e615

Dětské Nafukovací Boxovací Pytel Volně Stojící Boxerský Boxovací Pytel Na Cvičení Stresu Děti Nafukovací Boxerské Post

Skladem


Popis:

Náš boxovací pytel je vyroben ze zesílené PVC materiál, odolný, spolehlivý a nebude úniku. To může vydržet dětí nejtvrdší kopy a údery, pak rychle reagovat tím, že odráží zpět okamžitě. Prostě vyplňte spodní komora s pískem nebo vodou a začít cvičit!

Vlastnosti:

【Děti Boxovací Pytel】Tento boxovací pytel je 47inch vysoká, vhodná pro většinu dětí, dostatečně odolné, aby zvládnout děti nejtěžší údery a kopy, zatímco zvýšení jejich rychlosti a síly, zlepšení koordinace a flexibility.

【Dostat Energii Ven】Ideální pro bojová umění, jako je box, taekwando, kick box atd. Kopat tento boxovací pytel, děti, energie, uvolnit jejich tlak a vztek v athetic a bezpečný způsob, a zároveň udržet se fit.

【Snadné Použití】Jednoduše vyplňte spodní komora s vodou nebo pískem, aby pouching tašku ve vzpřímené poloze, pak vyplňte horní komoře se vzduchem a je připraven pro fitness.

【Bezpečné A Spolehlivé】horní komora je naplněna vzduchem, což je měkké a lehké, nezraní děti klouby nebo ruce bez ohledu na to, jak těžké děti, punč nebo kop.

【Premium Materiál】Vyrobena z kvalitního PVC materiálu, pružné a trvanlivé. Extra silný materiál zajišťuje, že to nebude úniku vody nebo písku, které udržují ve vzpřímené poloze.

Specifikace:

Typ Položky: Děti, Boxovací Pytel

Materiál: PVC

Barva: Sky Blue

Výška výrobku: 120 cm / 47inch

Jak Používat:

1. Naplňte horní komory se vzduch a zavřít ventil;

2. Vyplňte spodní komora s vodou a zavřete ventil.

Upozornění:

1. Nepoužívejte vysokotlaký vzduch, aby se nafouknout.

2. Ne více než nafouknout.

3. Děti by měly používat pod dospělý dozor.

Poznámka:

Prosím, dovolte 1-3cm (0.4-1.18") rozdíly vzhledem k ruční měření a mírné barevné variace pro různé nastavení zobrazení.

Děkujeme za pochopení, hezký den!

Balíček Zahrnuje:

1 x Boxovací Pytel

350.18 Kč 432.40 Kč

Sdílet

Boxovací Pytel Boxovací Stojan Heavy Duty Mma, Aqua Boxovací Pytel Recenzi, Boj Boxe, Oční Maska, Taška Punč, Boxovací Pytel Reflex Bar, Podpora Boxe, Crossfit Boxovací Pytel, Zvedák Boxovací Pytel, Stroje Boxu.

Číslo Modelu boxovací pytel
Věk >3 Roky
Typ Kategorie Boxovací Pytel
Vyhledávání