1 Recenze SKU: e6147

HUANAN ZHI LGA2011 X79 základní deska CPU Xeon E5 2670 C2 2.6 GHz s chladičem RAM 32G(4*8G) 1600 RECC 3.5' SATA 1TB HDD GTX1050Ti 4G

Skladem


Výrobce (HUANAN společnosti) prohlášení

>> Vzhledem k odlišné výrobní šarže, naše základní desky mohou mít pravděpodobně mírně odlišné konstrukce, jako jsou různé barvy paměťových slotů, různé polohy a barvy SATA porty, různé verze základní desky atd,.....Oni dont mít žádné funkce rozdíl.Pls, v druh zvítězit, HUANAN společnost nebude provádět žádné další oznámení.

WUSON store prohlášení

1: Co je v balíčku?

LGA2011 X79 základní desky s M. 2 slot+Xeon E5 2670 C2 2.6 GHz CPU+4*8G DDR3 1600 RECC+chladič+chladič adaptér+SATA kabel+kovový zadní štít+disk ovladače+uživatelská příručka+1TB 3.5' 7200RPM SATA HDD+GTX1050Ti 4GD5 grafické karty

WUSON obchod bude pack na HDD ,chladič a grafickou kartu odděleně v jiných balíčků, protože celková hmotnost všech z nich je nad horní hranici kurýr.

2: Proč je to lepší pro kupující střílet rozbalení video, když se dostanou své balíčky?

>> Někteří kupující řekl, že je výrobek chybí, když otevřeli své balíčky, pak nám ukázal nějaké fotky, nicméně, obrázky nemohou nic dokázat, jak každý ví, nejlepší důkaz je rozbalení video, tak pls udělat, které mohou pomoci hodně, pokud jste náhodou být ve stejné situaci výše, WUSON obchod nepřijímá fotky jako důkaz!!!!!Děkuji za pochopení.

>> K dispozici jsou 2 anti-theft těsnění vložit na otevření každé straně základní desky kartonové krabici, jak je uvedeno níže, pls pečlivě zkontrolujte je, když se dostanete balíček.

3: Všechny výrobky jsou testovány před odesláním?

Ano, WUSON obchod má 3 technické týmy pro testování každý pracovní dny, takže můžeme 1000000% zaručit, že všechny naše výrobky jsou pracovní dobré předtím, než je poslán ven z našeho skladu.

4: Jak jsou výrobky baleny, budou intactly doručena?

Fristly, WUSON obchod místech CPU na základní desky socket, zábaly paměti bary s bublinkami a umístí je na desce původní krabici; za Druhé, WUSON obchod zábaly základní deska s moc bublin a míst v originální krabici; za Třetí, WUSON obchod zábaly základní deska originální box s bubliny, pak se to dá v kartonové krabici.Takže můžeme s jistotou říci, že normálně všechny naše výrobky mohou být intactly doručena.

5: Bude všechny balíčky budou určitě doručeny ve lhůtě stanovené Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz?

Jistě není.Nejvíce nehmotná věc, kterou je doprava, většina pozemků mohou být dodány v požadovaný čas, ale nikdo nemůže zaručit, že všechny pozemky mohou být dodány v době, někdy trochu zpoždění s uvedenými důvody, jako je špatné počasí/dovolená/post office štáby strike/celní odbavení zpoždění atd. Někdy není žádný důvod.Pls viz "dodací lhůty oznámení" níže.Takže pls o tom přemýšlet, než uděláte objednávku, tak dlouho, jak si udělat pořádek, to znamená, že jste pochopili vše, co výše.

6: kupující musí poslat produkty zpět, pokud oni dont práce nebo přestat pracovat?

WUSON obchod se poskytovat 100% originální záruční servis, a jsme všichni moc určit, zda kupující je třeba poslat zboží zpět k nám, nebo ne.Ale to neznamená, že naše výrobky jsou nespolehlivé, ve skutečnosti, jak jsme stát v prohlášení 3 výše, jsme přísně testovat VŠECHNY naše výrobky před expedicí, bez jakékoliv pochybnosti , tak normálně velká většina kupujících jsou spokojeni s našimi výrobky a někteří z nich se stali našimi pravidelnými zákazníky.Kromě toho , podle toho, co jsme zažili předtím , mnoho našich produktů fungovalo po poslali zpět kupující, ale to nebude fungovat, když kupující testovali je, že je pertty divné, navíc , někteří kupci poslal naše výrobky zpět bez jakékoli další ochrany, oni jen dát naše základní desky v originální krabici, pak dal box v e-mailu sáčku bez ochranné bublině (mnoho kupujících, že jsme zabalit naše základní desku a box s mnohem bublina a dát naše základní deska originální krabici v externí krabici ), ale zboží stále fungovalo v pořádku po dlouhé cestě , myslím, že jsme dont potřebovat příliš mnoho vysvětlovat .

>> Je-li naše produkty dont práce. minutě, kdy kupující si je, nebo oni přestat pracovat do půl roku od okamžiku, kdy kupující učinit objednávku, odpověď je 100% ANO .Zejména v době, kdy kupující prostě si je a začít testovat .

WUSON obchod má všechny právo požádat kupující vrátit produkty pro výměnu nebo vrácení peněz.

>> Je-li naše výrobky, přestat pracovat po to bylo v použití pro více než půl roku, odpověď je nejistá .WUSON obchod by hodnotit produkty, stav, první podle důkazů kupující poskytovat, pak rozhodnutí, zda potřebujeme kupující zaslat zpět nebo nám přímo poslat další.

Vážení zákazníci, pokud uděláte objednávku v WUSON obchodě, to znamená, že 100% souhlasí s tím, na tato prohlášení výše.

Často kladené dotazy (aktualizováno průběžně)

1: Jaký je základní deska verzi?

Deska verze není vždy stejný jako výrobce bude aktualizovat každý nyní a pak, takže deska verze se liší čas od času v důsledku různých výrobních šarží.

WUSON obchodě normálně by se loď na nejnovější verzi, pls, v druh zvítězit, nebudeme provádět žádné další oznámení.

2: Proč je tam žádná zobrazení obrazu na monitoru?

Pls za prvé zkontrolujte, zda základní deska reproduktor pípne nebo ne, když to pípne, tak to musí být grafická karta nebo monitor problém, pokud reproduktor není pípnutí, pak pls zkontrolujte, zda chladič CPU se točí, nebo ne, zda je port LAN světlo je zapnuto nebo vypnuto?Pokud se to točí a LAN portu svítí, pořád je to ta grafická karta nebo monitor problém, ale pokud do LAN portu nesvítí, pls vymazat všechny vzpomínky hole s gumou, a pak nainstalovat pouze JEDNU paměťovou kartu memory stick v kterémkoli z paměťové sloty, start PC.

9 691.47 Kč 17 947.17 Kč

Sdílet

Bílý Ram Cooler, Hp Pavilion Sata Pevný Disk Připojovací Kabel, Amd Ryzen, Procesor Xeon, Xeon, Huananzhi X99, Základní Deska Pc, LGA1366, 2011 Základní Deska Lga, X79.

chladič 6 heatpipes inteligentní řízení teploty
Záruka 2 Roky
Chipset Výrobce INTEL
Paměť kanálu Čtyři
HDD 1TB 3.5' SATA 7200RPM
Grafická Karta Typ Non-Integrované
Form Factor ATX
Číslo Modelu x79
grafická karta GTX1050Ti 4GD5(Několik stylů, loď náhodně)
Původ KN(Původu)
Testovány Před Expedicí ANO s AIDA64 ve WIN7
Aplikace Desktop
Chipset Intel X79
S CPU Ano
Typ Paměti DDR3
Pevný Disk Rozhraní 5*SATA2.0; 1*SATA3.0; 2*PCIe x 16
M. 2 slot PCI-E NVME a NGFF SSD
Datum Zahájení 2013
Socket Typ LGA 2011
Základní Deska Velikosti 282*220mm
Balíček Ano
Paměťové Banky 4 DDR3 DIMM
RAM 32G(4*8G) 1600 DDR3 RECC
Maximální Kapacita Ram 64 GB
Porty USB 2.0
Položka Stav Nové
Typ PROCESORU Xeon E5 2670 C2 SR0KX 2.6 GHz
Značka huananzhi
Vyhledávání