1 Recenze SKU: e6057

60Pcs SC Baterie Drát Konektory Holé Kabel Zvlněný Pájené Svorky Holé Terminály tahat Pocínované Měděné Trubky Tahat Kroužek

Skladem


Specifikace:

Množství: 60 KS

Barva: Stříbro/Měď

Materiál: Pocínované Mědi

Velikost:

SC6-6: 10 KS

SC6-8: 10 KS

SC10-6: 10 KS

SC10-8: 10 KS

SC16-6: 5 KS

SC16-8: 5 KS

SC25-6: 5 KS

SC25-8: 5 KS

Popis:

Vyrobeno ze 100% Žíhané Mědi pro Maximální Proud

Blízko Konce Pad Těsnění Ven Vlhkost Udržovat Suché Kabely

Wire & Stud Velikosti Vyraženo na Pad

Může být Zvlněný nebo Pájené

UL Testováno A Schváleno

Balení obsahuje:

1 x 60 KS Kroužek Terminál Lug S Box

Shippment

1. Položky jsou dodávány do 3 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.

2. Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.

3. Odpovíme vám váš mail do 24 hodin normálně.Někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

Vrácení A Záruka

Návrat :

Pokud položka DOA(Mrtvý Příjezdu),Může Kupující vrátit do 14 Dnů,Budeme jej Nahradit Novou položku poté, co obdržíme DOA položky.Prosím, Kontaktujte nás Před poslal zboží zpět

Záruka:

Všechny položky je Dodáván s Základní 2 Měsíce Prodávající Záruku,pokud položka je vadný v 3 Měsíce,nabízíme náhradní bez extra Nabíječka(včetně poštovného za poplatek)Po obdržení Vadné položky.

Pokud položka Vadná po 2 Měsíce,Kupující může ještě poslat zpátky,Budeme vás kontaktovat dodavatele nebo Manufaktury pro Záruku.Kupující Může Potřebovat zaplatit Expediční poplatek Za odeslání nahrazuje položku.

Zpětná vazba

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

184.27 Kč 193.87 Kč

Sdílet

Lug Matice Na Kola, Cín Znamení, Terminál Quartz Crystal, Krimpovací, Spusťte Drát, Mosazné Trubky, Konektor Vlajky, Pájecí Oko, Baterii Terminálu, Značka Svorku Na Baterii.

Číslo Modelu 60
Typ Krimpovací Terminálu
Vyhledávání