2 Recenze SKU: e60030

2ks mikro usb nabíjení nabíjecí konektor plug nabíječka dock zásuvka port Pro Umidigi F2

Skladem


Pro Umidigi

micro usb nabíjení nabíjecí konektor plug nabíječka dock zásuvka port Pro Umidigi F2 Mobilní telefon informace pochází z internetu, takže prosím zkontrolujte, zda fotografie předtím, než objednávku, děkuji!

2ks/lot

Toto je odkaz pro 2ks/lot,když si objednáte 1 lot,my vám zašleme 2ks produkty.Pokud potřebujete více,prosím, aby to na odpovídající množství,plz kontaktujte nás.

Dobrá kvalita

Všechny produkty posíláme vám, že jste být testovány,takže mají ty nejlepší kvality,můžete jej použít.Pokud nemůžete použít to dobře,plz nebojte se a plz kontaktujte nás,zašleme vám znovu nebo vrátit peníze pro vás.Ale toto zřídka se stane pro ten produkt je špatný.

Doprava

Více typů pro dopravu,plz ordet to s tebou líbí.To obvykle trvá 20 až 60 dnů na vaší zemi.Pokud potřebujete naše produkty,plz objednat nyní,my vám pošleme to za 1 až 3 dny,díky.A pokud budete potřebovat ve spěchu,budeme posílat to v pořadí den.doufám, že se vám reccive to brzy.

Balení

Každý konektor je obalen ochrannou vrstvu,ujistěte se, že dosáhne vás úplně.Vnější balení tašky je bublina pytel, který má dvojí-vrstva ochrana uvnitř a vně.

Více dílů na opravu

Máme více produktů,možná budete potřebovat,plz zkontrolujte si to.Když nemůžete najít modely,které potřebujete, můžete zkontrolovat v našem obchodě nebo nás kontaktujte.

O nás

Náš obchod má otevřeno od Června 7, 2016 v Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz.Naše továrna byla otevřena od 12. Května 2010 v Číně.Máme více modelů náhradní díly pro mobilní telefony a počítače,pokud budete potřebovat další opravy dílů,plz kontaktujte nás,dáme vám nejlepší cenu cenu.

Kontaktujte nás

Pokud nemůžete najít modely,které potřebujete, prosím cantact s námi.Pokud potřebujete více ks,plz kontaktujte nás.Pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím, kontaktujte nás.

Doufáme, že jsme společně podnikat!

142.12 Kč 152.76 Kč

Sdílet

Původní Umidigi Díly, Alcatel Rady, Základní Deska Umidigi, Smartphone Umidigi F1, Umidigif2, Umidigi S2 Usb C Palubě, Nabíječka Umidigi, Sluchátka Elephone A4, Micro Usb Vodotěsný, Smartphone Umidigi.

Použití USB Nabíjecí Dok
Značka Vakdo
Kompatibilní Značka Další
Balení těsnící vak
Číslo Modelu Pro UMIDIGI F2
Design BAR
Typ mini usb konektor
Vyhledávání