0 Recenze SKU: e59868

Cross Rukavice, Dotykový Displej Rukavice, Non-skluzu odolný proti Větru Vodotěsné Rukavice Běh Cyklistika Venkovní Sportovní vybavení Pro Muže, Ženy

Skladem


Body:

1、Teplé A Nepromokavé: bojíte Se, že vaše ruce nebo rodinní příslušníci budou omrzliny v zimě?Jste se vzdali sporty, běh, fitness, jóga, jízda na kole, rybaření a tak dále, protože studené počasí?Ve skutečnosti, to je velmi jednoduché k vyřešení těchto problémů.Budete potřebovat pouze pár rukavic vyřešit studené ruce, pro rukavice udržuje chlad a vítr.

2、Polar Fleece Materiálu: rukavice jsou vyrobeny z vysoce pružnost a high-tepelné konzervace polar fleece materiálu.Má velmi dobrou pružnost.Bez ohledu na velké ruce nebo malé ruce, vejde se dobře.Má velmi dobré tepelné konzervace účinek a může zámek teploty bez ztráty.Design elastické otevření může izolovat studený vzduch z venku do rukavice.

3、Touch Screen Design: rukavice funkce dotykové obrazovky design, který je citlivější, i když používání mobilních telefonů nemusíte sundat rukavice, dlaň design protiskluzové silikonové, stejně jako otisky prstů ze své vlastní dlaně, brát věci nebude odpadávat, posuvné.

4、Snadné Čištění: rukavice je velmi pohodlný na údržbu a čištění.Jen je třeba k mytí, ruční mytí, přirozené sušení, může být.

5、Široké Uplatnění: S rukavicemi, můžete jít běh, fitness, jóga, tanec, jízda na kole, rybaření a další aktivity, ale také chytit sněhové koule na sněhu, protože rukavice odpuzují vodu.To může být také použit v každodenním životě, i když pomocí klávesnice v kanceláři, je velmi flexibilní.

Popis:

To je dotyková obrazovka rukavice.S rukavicemi, můžete jít běh, fitness, jóga, tanec, jízda na kole, rybaření a další aktivity, ale také chytit sněhové koule na sněhu, protože rukavice odpuzují wate.To může být také použit v každodenním životě, i když pomocí klávesnice v kanceláři, je velmi flexibilní.

Vlastnosti:

Materiál: fleece

Pohlaví: unisex/ muži / ženy

Vhodné sezona: podzim, zima

Barva: černá

Hmotnost: cca 60 g

Seznam:

1 pár rukavice

77.21 Kč 96.41 Kč

Sdílet

Kříž Gold, Cross Rukavice 4, Rukavice Rukavice N, Rukavice Motocross, Ebay Motocyklové Rukavice Letní, Vlněné Rukavice Touch, Fox Rukavice, Tým Orica Rukavice, Vlákno Rukavice Touch, Motocyklové Rukavice Letní Revit.

Pohlaví Unisex
Funkce Vodotěsné
Vyhledávání