5 Recenze SKU: e5982

Drop Shipping Pulsioximetro Prstu Pulzní Oxymetr Oximetro Krve Kyslíkem Monitor De Pulso Dedo Nasycení Metr Drop Shipping

Skladem


1ks Monitor Srdečního tepu, Krevní Tlak Oxymetrie SpO2 Monitor Prstu Pulsní Oxymetr Pro Starý Muž Dítě Žena

Popis

Tato prstu pulzní oxymetr je přenosné zařízení pro měření SpO2 (krev nasycení kyslíkem v krvi) pro domácnost a osobní použití. Měření provozu je snadné a rychlé, stačí umístit prst uvnitř photoelectrical snímače a přesné měření se bude zobrazovat na obrazovce. Vhodné pro všechny věkové kategorie, vyberte jeden mít dobrou znalost o zdraví vaší rodiny a sami, aby se zabránilo děje, některých kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění!

Funkce

- Barva: Náhodné Barvy

- Materiál: ABS

- Velikost: Cca 6x3.5x3.5cm.

- Přesně určit vaši SpO2 (saturace krve kyslíkem v krvi), tepová frekvence a puls sílu a zobrazit je pohodlně na velké digitální LED displej

- Malé rozměry, nízká hmotnost a pohodlné nošení

- Pro sportovní nadšence, jako horolezce, lyžaře, cyklisty nebo někdo zájem v měření jejich SpO2 a tepové frekvence.

- Tento produkt je vhodný pro nemocnice,kyslíkový bar,sport, zdraví (jejich použití před nebo po sportu,ne radí používat je během pohybu),a komunitní zdravotní péče,atd.

1 x pulzní oxymetr

69.28 Kč 138.57 Kč

Sdílet

Jednoduché Prst Pulsní Oxymetr, Oximetr, Páska Pulsometer, Konečky Prstů Krevní Tlak Monitor 1 2, Profesionální Oximetr, Bluetooth Oxymetr Prstu, Měřič Kyslíku, Boxym Oxymetr, 3d Podlahy Pro Koupelny, Oximet.

Typ Položky Oxymetrie
Materiál ABS
Velikost 6x3.5x3.5cm
Aplikace Prst
Číslo Modelu pulsní oxymetr
Značka ROSENICE
Původ Čína Pevniny
Vyhledávání