1 Recenze SKU: e5913

5D Plné Diy Daimond Mozaika Cross-stitch-Bílý kůň 3D Diamond Obraz Plný Kamínky Obrazy, Vyšívací Dárky

Skladem


1:Vzhledem k omezení měření, skutečná velikost bude mít jistě nějaké drobné chyby (méně než 2 cm).

2:Všechny velikosti v našem obchodě obvykle znamená Velikost Obrázku .

Základní na HD plátně

Položky zahrnují: vrtačka,plátno,zásobník,bod diamond drill pero,lepidlo,papír A4,krabice/papírové balení Tipy : prosím zkontrolujte pečlivě, po obdržení zboží,pokud máte problém,prosím, smlouvu nás

1:Otevřete balíček,zkontrolujte soupravy, zda všechny díly jsou kompletní nebo ne. 2:Zkontrolujte, zda pryskyřice diamanty barev a odpovídající barevný kód 3:Vyberte znak (symbol),najít odpovídající diamanty 4:Použijte pero vyzvednout diamant,dát ji na odpovídající pozici 5:Po dokončení lehce stiskněte dolů s diamanty ruce, držet je pevně připojen. POZNÁMKA: vyplňte, Prosím, vaše celé jméno včetně křestní jméno,Prostřední jméno a příjmení při provádění platby.

Vyplňte prosím vaši správnou adresu včetně vašeho bytu Č.,Ulice,Město, Region a Zemi,Jinak váš pozemek by mohlo být pravděpodobně se vrátil!

Vystřihnout,udělat,měření může způsobit, že velikost odchylky (plus a mínus 1-2cm kolísání),barevná aberace je vzhledem k monitorů,předpověď počasí,osvětlení a další faktory,Obrázky budou mít různé barvy v různých monitorech, ale to nemá vliv na vzhled obrazu,Prosím pochopit.

Vážení kupující, pokud nejste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, pak se budeme snažit v našich silách vyřešit problémy a budete spokojeni. To je pro nás velmi důležitá a děkujeme za pochopení.

Díky za návštěvu a přeji hezký den. [Tipy]:pryskyřice diamond nepoživatelné, nenechte děti hrát, aby se předešlo nehodám, jako je polykání.

94.74 Kč 157.77 Kč

Sdílet

Diamond Malování Koně, 5d Slon, 5d Diamond Obraz, Bílý Kůň, Daimond, Koberce Vyšívání, Daimond Malování Náměstí Kamínky, Diamond Malování Meloun, Vyšívání Kůň, Daimond Obraz Plný, Diamond Malování Pes.

Formulář Jeden
Vzor Typu Zvíře
Použití Obrazy
Plátno Způsob Balení Srolované
Rám No
Značka DUTEY
Diamantový Tvar Náměstí
Vkládání Oblasti Plné
Styl Evropa
Materiál Pryskyřice
Vnější Obal Barevné Krabici
Počet Barev 30-45
Vyhledávání