2 Recenze SKU: e5893

IQ-Kostky FanXin Ovoce Divné-Tvar 3x3 High Cube Rychlost Cube Puzzle Magic Profesní Vzdělávání A Vzdělávací Cubos Dítě Hračky

Skladem


Hlavní Rysy:

1.ANTI-POP & PEVNOU STRUKTURU:Anti-pop technologie a modernizované mechanismus struktura umožňuje rychlejší otáčení, ale také zůstatky fantastický rohový řezání a žádné praskání. 2.SMOOTH & FAST:Zrychlení vaše řešení čas, bez jakéhokoliv úsilí a přinést vám to nejlepší, soustružení pocit předem. Snadné otáčení a hladké hrát. 3.SKVĚLÝ VÝKON:Vynikající rotace, dobrý, chyba-tolerantní výkon. Velký rohový řezání, obtížné pop, dobré ovládání kostka. 4.ABS MATERIÁL:Pevná ABS plastu, bezpečné, non-toxický. Neškodný pro člověka a životní prostředí odolné proti Opotřebení a trvanlivé 5.ŽÁDNÉ SAMOLEPKY POŽADOVÁNO:tradiční samolepky byly nahrazeny barevné plastové, což znamená žádné blednutí, peeling. 6.PŘIJĎTE NAPNUTÝ A PROMAZANÍ:rychlost kostka je plně tensionable a poskytuje maximální přizpůsobitelnost Přijít napnutý a šuk už. Když se dostanete krychle, je připraven k rock!

109.98 Kč

Sdílet

3d Cube, Cube Witeden, Cubi Proti Stresu, Biks, Cena Kostky, Puzzl, Dračí Ovoce Rostlina, Kostka Rubik, Iq Puzzl, Cubo Educativo.

Typ Puzzle Kostka
Materiál Plastové
Funkce Mini
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Číslo Objednávky Zvláštní tvar Magic Cube
Vyhledávání