1 Recenze SKU: e5866

Sada Dvojité Zamykání Systyem Tremolo Most Montáž opěrné Konzoly a Svorníky A Kotvy pro Elektrické Kytary

Skladem


Barva:Stříbrná(Chrom) a Černá (2 Barvy Můžete Vybrat) Materiál: Kov Velikost:Jak je znázorněno na Fotografii obsah Balení: 2 x Tremolo Most Držák

Upozornění pro nákup doplňků pro elektrické kytary

Jak tam jsou tak mnoho různých druhů elektronických kytarové příslušenství s vynikající velikostech a dodavatelů pro tyto výrobky jsou různé, prosím, zeptat se na přesnou velikost, aby prodejci přímo. Prosím, změřte si velikost přesně, a pak dejte nám vědět. Prodáváme pouze podle velikosti seřazeny podle sebe v pořadí.

O velikosti

Protože existuje mnoho různých druhů kytaru, náhradní díly a příslušenství. Velikosti obrázků pro výrobky, které potřebují přesnou velikost, aby se vešly na kytary byly uvedeny. Prosím, potvrďte svou velikost pečlivě před cílem. Některé přípustné chyby v pevném rozsahu by tam být, protože různé skvrny a chyby měření.

O barevný rozdíl

Všechny produkty by měly být fotit na místě! Kvůli natáčení světla a různé obrazovky, atd, fotografie, barvy bude trochu lišit od skutečných produktů. Všechny barvy by měly následovat skutečné produktů.

O doručení

Zboží by mělo být zaslány do 5 až 7 pracovních dnů, jakmile dostaneme vaši objednávku.

O velkoobchod

Prodáváme pouze kytara díly a příslušenství, a váš dotaz, pro všechny velkoobchodní údaje by měly být velmi vítán a velmi příznivá cena by měla za předpokladu,

143.58 Kč

Sdílet

Floyd Rose Tremolo, Zajišťovací čepy, Tremolo Bridge, P94 Pickup, Gotoh Tremolo, Box Krátké, Floyd Rose, Blokovací čep, Kotva Pro Elektrickou Kytaru, Kytara Bezhlavý.

Značka QHX
Název produktu Tremolo Most Držák
Materiály železo a zinek slitiny
Číslo Modelu SYPJ-SJLS-DK-GD-2
Hmotnost 50g/piece
Barvy Chrom A Černá
Typ Tremolo Most kolíky
Velikost As shown in Photo
místo původu Čína
Vyhledávání