1 Recenze SKU: e5816

Používá se pro Velké Zdi C30 dveře mísy zdobené s vysokou kvalitou

Skladem


Aby bylo zajištěno, že vaše zboží bude dodáno (na vaši adresu), prosím zanechat vaše celé jméno, úplnou adresu, telefonní číslo, e-mail děkuji moc!!! Použitelné modely používané pro C30 zpětnou Vazbu:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Náklad:

Naše doprava zdarma je Čína Post leteckou poštu, to by vám měl trvat asi 15-45 pracovních dnů. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Vlastní výrobky budou vyžadovat delší čas dodání.

Nemůžeme garantovat dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.

289.87 Kč 315.12 Kč

Sdílet

Pro Hover, Hover, Hover H5, Velká čínská Zeď Wingl, Great Wall H3, Hover H3, Great Wall H5, Velká čínská Zeď, Great Wall H6, Haval H6.

Model Vozu Great Wall C30
Typ Položky Chrom Styling
Externí Testování Certifikace CCC
Značka LWKANGMENG
Materiál ABS
Modelový Rok 1
Typ Materiálu ABS
Původ KN(Původu)
Hmotnost Položky 200g
Název Modelu 1
Položka Délka 13cm
Šířka Položky 12cm
Vyhledávání