0 Recenze SKU: e5779

Sleva!Auto Auto Wheel Hub Čisticí Kartáč Flexibilní Dlouhé Rukojeti Prémiové Vlny Auto Rim Kartáče Měkké Vlákno Auto Pneumatiky Čisticí Kartáč

Skladem


Auto Auto Wheel Hub Čisticí Kartáč Flexibilní Dlouhé Rukojeti Prémiové Vlny Auto Rim Kartáče Měkké Vlákno Auto Pneumatiky Čisticí Kartáč

Specifikace:

[Typ]: Auto, Wheel & Rim Kartáče

[Materiál]: PP Rukojeť +Vlny Kartáč

[Funkce]: Čištění Vozidel, Kol, Čištění, Čištění Ráfku

[Použití]: Auto, Wheel & Rim

[Funkce]:

Originální Vlněné Kola Čisticí Kartáč;

Prodloužené Hladké Rukojeti;

Různé Velikosti od malé, střední až velké velikosti.

3ks Balení Hladké Dlouhé Rukojeti Prémiové Vlny Kola Kartáč lze přizpůsobit celou řadu auto podrobně čistící využití.

Vlastnosti:

*1. Aby vaše auto bez poskvrny: dosáhnout vzhledu, z čisté kola & ráfky uvnitř a vně, odstranění silniční špíny a brzdového prachu bez poškození vašeho kola, nebo jak se vaše špinavé ruce.

*2. Bezpečné použití: skvělý design, jak se dostat do podběhů kol, aniž by vaše ruce v ohrožení. Odolný polypropylen rukojeť, kartáč end vyrobeny z husté, absorpční syntetické vlny z mikrovlákna (bez kovů).

*3. Nic špatného na vaše auto: eliminuje wheel cleaner postříkat (stojí až na nějaké cleaner) a zabraňuje poškrábání, kartáče nebude nechávat šmouhy, odíráním, škrábance nebo jiné poškození vašeho vozidla, ráfky i když jsou malované.

*4. Kompletní čištění pokrytí: flexibilní (není ohebný) kartáč konci se dostat do různých tvrdý-k-dosáhnout oblasti. Velký kartáč pro dosažení hluboko do kol a čištění podvozků vozidel a Karavanů. Střední kartáč pro střední a malé kolo mezery, anemostaty, dveře džemy, a motor oblastí. Malý kartáč malých mezer, jako jsou grily a úzká paprsková kola.

*5. Snadná péče: plyš dost dobře pracovat s mýdlovou vodou a dostatečně dlouhý, aby dosáhl do hluboké wheel wells. To nebude postříkat jako plastové kolečko vysavače; nepouští Vlákna a jednoduché opláchněte mýdlem a vodou a třást suché nebo vzduch suchý, takže čištění je jednoduché a bez námahy.

Balení seznam:

1 * Kolo čisticí kartáč

Opatření:

1. Všechny obrázky byly odborně opraveny, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, může tam být nějaké odchylky v obrázky a předměty, které víte, prosím pochopit.

2. Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

QM205587

119.79 Kč

Sdílet

Vlákno Sc, Ftth, Mytí Kercher, Fiber Optic, Auto Kožené Vody, Pneumatiky Vosk, Auto Efekt, Kartáč Na Auto, Pneumatiky Vosk, Slim Fiber Auto.

Typ Auto, Wheel & Rim Kartáče
polština pro auto Auto Leštění
Auto Příslušenství auto produkty
Balení Obsahuje 1 * Kolo čisticí kartáč
dropshipped dropship
Původ KN(Původu)
Typ Materiálu PP Rukojeť +Vlny Kartáč
auto příslušens carro voiture
Auto Čištění Auto Podrobně
car wash Podrobně
Hmotnost Položky 500g
Použití Auto, Wheel & Rim
Speciální Funkce Originální Vlněný Kartáček Na Čištění Kola
Typ Položky Houby, Utěrky A Kartáče
mikrovlákna ručník auta Doprava Zdarma
Dropshipping Drop shipping
Vyhledávání