2 Recenze SKU: e575

Harfey Univerzální 4 LED Auto Reverzní Parkovací Zadní Pohled Záložní Fotoaparát 170 Stupňů Široký Úhel HD High definition Vision

Skladem


Harfey Hot Prodej HD HiAgh definice Vize pro Parkoviště Auto Reverse Zadní Pohled Záložní Fotoaparát 170 Stupňů Široký Úhel

Ultra Široký Úhel Vidění Jeho objektiv může podpořit velmi široký 170 ° vidění, takže na každém rohu v zadní části vozu, aby bylo jasně vidět, a proto, žádné mrtvé zóny, je snadné, aby se zabránilo.

Perfektní Obraz Ve Vysokém Rozlišení

HD 648*488 pixelů je progresivní definici pro všechny auta univerzální kamery, které může přinést všechny obrázky zpět na skutečné objekty a dělá vše, co do nejostřejší efekt.

Úžasné Automatické Zobrazení Při couvání vozidla, auto fotoaparát se zobrazení automaticky objeví na zadní pohled, který dělá vaše parkování jednodušší a bezpečnější, než kdy jindy.

Fantastický Noční Vidění podporuje noční vidění, takže ultra jasný obraz v noci, je také k dispozici pro vás, což vám zaručí bezpečnější jízdu, kdykoli je to.

Výkonné Funkce Vodotěsné

Vodotěsné funkce, je možné pro tento vynikající auto zpětné kamery, aby dokonale pracovat bez ohledu na špatné počasí, například, deštivé dny.

Balíček:

S konkrétní kabelového svazku, tento reverzní kamera může být snadno instalován s jednoduchým několik kroků. Pokud máte nějaké otázky týkající se instalace, prosím, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Napětí: 9DCV—15DCV Jmenovité napětí: 12DCV Moc cena: Max 1W Obrazový snímač: barevný CMOS Celkem Pixelů: 648*488 pixelů Rozlišení: 600TVL (Enhanced) Úhel Pohledu: 170 stupňů Mini laminace: 0Lux(CMOS) Video výstup: 1.0 Vpp kompozitní video na 75ohm 1 x Zadní Kamera 1 x Napájecí kabelový Svazek 1 x DVD a Couvací Světlo Kabel 2 x Šrouby 1 x Návod k Výrobku

91.41 Kč 108.94 Kč

Sdílet

Hd Kamera Zadní Pohled, Rezervní Kamery široký úhel, Kamera Auta Hd, Analogové Dome Kamery široký úhel, Sony Kamery široký úhel, Zadní Fotoaparát Autobus široký úhel, 170 Couvací Kamery, Videokamera, Video, Kamera, široký úhel, 170 Fotoaparátu, Kamera Hd Zadní.

Drát nebo Bezdrátové Drát
Materiál Čočky Plastové
Shell Materiál Plastové
Typ Materiálu Plastové
Značka Harfey
Vodicí Linky No
Typ Alarmu Příslušenství
Vyhledávání