2 Recenze SKU: e5719

Misky na Mýdlo Dávkovač Pro Kuchyň Plnitelný Dávkovač na Tekuté Mýdlo S Houbou Umyvadlo -držák prvotřídní Kvality Vyměnitelné Čerpadlo

Skladem


Misky Na Mýdlo Dávkovač Pro Kuchyň Plnitelný Dávkovač Na Tekuté Mýdlo S Houbou Umyvadlo -Držák Premium Q

Balení seznam:1*Houba Držák Rozměry: 5.33" x 4.25" x 3.33" INOVATIVNÍ DESIGN : ve Srovnání s tradiční dávkovače na dřez , zásobník má lepší blokovací funkce, když houba je tlačen dolů, v horní neklesne a uvolněte. A malý zelený korálek je připojena k čerpadlu, které dokonale zabraňuje absorbované vody v houbě z kape na kontejner. Rozměry: 5.33" x 4.25" x 3.33" SNADNÉ POUŽITÍ,1 RUČNÍ OVLÁDÁNÍ : stačí Jen je třeba, stiskněte tlačítko dolů na horní liště na dávkování mýdla přímo na houbu, velmi snadné použití. Můžete jej vyplnit s 13 oz vaše oblíbené jídlo mýdlo a misky na mýdlo se ne uvíznout v čerpadle ,můžete snadno vyčerpat více mýdla ,prací velmi hladce. Pracuje se všemi druhy tekutých mýdel. KUCHYŇSKÝ DÁVKOVAČ na MÝDLO+HOUBA DRŽÁK : Vysoce kvalitní, nerezavějící, exkluzivní 2 v 1 design, který kombinuje dávkovač na mýdlo s houbičkou držák. A jasný vzhled vám může pomoci zjistit, mýdlo úrovni snadno. A umožňuje mytí nádobí rychleji, a zároveň snižuje prostor, které zabírají na vašem dřezu. UDRŽET VÁŠ KUCHYŇSKÝ DŘEZ ČISTÉ : To mytí nádobí dávkovač může drží houby, pračky, hadry, drátěnky na vhodném místě,Ne více chaotický rozlití, kape, nebo koncové. Při zachování vody z kuchyňské linky. UŠETŘIT PENÍZE ,PROSTOR A ČAS : To je obrovský kontejner a nemusíte doplňovat často, jak to ukládá větší množství tekuté mýdlo, můžete doplnit mýdlo podle svých potřeb, je to opravdu šetří mýdlo použít pro své čerpadlo design, a okamžitý provoz ušetří váš čas.

62.40 Kč 91.82 Kč

Sdílet

Eco Friendly Houba Jídlo, Lufa Plátek, Carborundum, Vlastní Kapaliny čerpadla, Kuchyně Spong, čisté Spong, Obejít, Mosazný Držák Na Mýdlo, Ruční Lis Dávkovač Mýdla, Misku Ramen.

Původ KN(Původu)
Materiál Houba
Hmotnost 210g
Použití KUCHYNĚ
Velikost 5.33 x 4.25 x 3.33 palce
barva 3colors
Funkce Eco-Friendly
Značka KECTTIO
Vyhledávání