1 Recenze SKU: e5702

Kostní Vedení headset Bluetooth sluneční brýle 6B hudby, mikrofon, brýle, sluchátka S 3 různé barevné čočky DÁREK

Skladem


Další nové inteligentní brýle, klikněte na obrázek koupit:

Kostní vedení brýle = kostní vedení sluchátka + brýle nejen brýle, ale i telefonní hovory, písně a romány, hlasová navigace, atd. Telefonní hovory mohou být zodpovězeny automaticky, bez ovlivnění vaší jízdy, jízda na koni, atd. Vlastnosti: Kostní vedení sluchátka Bluetooth funkce automatické přijímání hovorů Sportovní Brýle Chrání oči Dar: Dvě různé barevné čočky

Po 6 letech úspěšný prodej na eBay, jsme se rozhodli spustit náš nirvana. Jsme v současné době specializuje na Ženy a Dítě je Módní. Vážíme si každého jednotlivého zákazníka, stejně jako velkoobchodní zákazník. Náš sklad se nachází v Yiwu, největší malé komodity na trhu v Číně. Našim zákazníkům nabízíme úžasné úspory v porovnání s cenami, které nabízí tradiční prodejci pro podobné nebo stejné produkty. Nabízíme nativní mluvící zákaznický servis v angličtině, francouzštině a Čínštině.

Prosím zaplatit do 7 dnů od objednávky.

Standardní Služba je Čína příspěvek letecká pošta nebo Hong Kong post airmail.

Urychlené Služba je Čína pošta EMS.

Máme loď od pondělí do soboty kromě svátků. Prosím, pošlete nám e-mail, NEŽ vaše platby, pokud chcete změnit dodací adresu.

Standardní Služba trvá asi 18 až 25 pracovních dnů. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba NENÍ trackable.

Urychlené Služba trvá asi 10-15 pracovních dnů. To je trackable vaší zemi pošta webové stránky Nebo Číny EMS webové stránky).

Lodní čas během Prázdninové Sezóny (Vánoce, Čínský Nový Rok atd) by mohla být delší než obvyklou dobu. Prosím, přidat dalších 5-10 dnů jako zpoždění.

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

V případě, že jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.

V případě, že jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.

Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli. Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než jste nabídku. Při každém kroku byla přijata, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu. V takovém případě žádáme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a vážíme si vašeho podnikání.

Máme tým podpořit náš zákaznický servis, a poskytnout vám návod na instalaci, takže prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké otázky. Neváhejte se na nás obrátit kdykoli před a po nákupu, jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Jsme zpět náš závazek s vynikající služby, 100% plné vrácení peněz a zákazník záruku spokojenosti.

Nabídku S Důvěrou!

2 217.31 Kč 2 608.60 Kč

Sdílet

Brýle Barevné čočky, Kostní Vedení, Kostní Vedení Brýle Zungle, Módní Barva čočky, Vz Brýle, Brýle Zobrazení Akril, Kostní Sklo, Lupa Bluetooth Muži, Aftershokz, Bose Bluetooth Sluneční Brýle.

Značka yty
Balíček Ano
Brýle Typ Video Brýle
Číslo Modelu 6B
Původ KN(Původu)
Vyhledávání