0 Recenze SKU: e5665

Anti-proleženina polštář, starý muž místo pro invalidní vozík, gel vozíku speciální sedák /úleva od bolesti zařízení

Skladem


Gelový sedák je redukční sedadla pro použití na vozíku, židli, auto jezdí a stadion sezení. Tento měkký, pohodlný sedák je vyroben z pěny s vysokou hustotou, aby poskytovat nejlepší možné výsledky a zahrnuje viskózní gel naplněné měchýře pro další odpružení. To se okamžitě promění v perfektní pohodlné sedadlo, takže si můžete odpočinout a relaxovat kdekoli. To pomáhá snížit riziko vzniku dekubitů a pomocníci v léčení již existujících ran.

Tento gel polštář, které tvoří organický celek, účinně zmírnit sedavé existují různé stupně bederní zatrpklost bolesti zad, a oběh nohou žíly nejsou způsobeny necitlivost, atd., to je vhodné pro venkovní, auto, kancelář, sledování sportovních, výlet, jako je polštář! Snadno se čistí a přenáší!

1. Tkanina je vyrobena z pěny modifikované pryže kompozitní tkaniny. Je vodotěsný, anti-bakteriální, prodyšný, pružný, silný, pevnost a snadno se čistí.

2. Speciální gel poměr vzorec, s vodou na mytí, gumová flexibilitu, a silastic flexibilitu. Elastické poměr polyuretanové houbičkou, vatovým tamponem nad 5 ~ 10 krát GEL bude pod tlakem, aby pomalu odpovědět s 3 juanů stavu, výrazně snížit tlak na tělo, mají vynikající absorpci nárazu. Na rozdíl od obecné sedáku, GEL super polštář není pěnový, není houbovitý, takže to není snadné umyvadlo, to by nemělo být proražené, jen zřídka produkuje materiál zhoršení. GEL super polštář upraví kompresi stavu s pohybem těla, tak, že průměrné rozložení hmotnosti těla se bude vztahovat na tělo a snižují tlak. Odvetu s vysoce elastická houba vrstva zvyšuje tloušťku polštář, dát tělu co nejvíce měkké a pohodlné podporu.

3. Drážky kulatý otvor design může účinně masáž svalů a zlepšení krevního oběhu. Střední větrací otvor design je dobré pro horký vzduch distribuce, a může zabránit vzniku proleženin.

4. Základna je vyrobena z umělé kůže, anti-slip vodotěsné design, dobrou přilnavost, což sedáku není snadné se pohybovat a vhodné pro použití v mnoha místech.

897.36 Kč

Sdílet

Silný Muž Krém Pro Muže, Zdarma Vr, Cool Gel Polštář, Ortopedický Polštář Pro Kostrč, Bike Gel Polštář, Venga Sedáku, Polštář Gel Sedadla, Vrtulník Esky, Anti-proleženina Polštář, Sedadlo Vozíku.

Materiál Spandex
Věkové Skupiny Dospělí
Styl Moderní
vzor Patchwork
Tvar Obdélník
Rozpárat a Umýt Není Odnímatelný a Omyvatelný
Použití Sedadla
Vzor Typu GEOMETRICKÉ
Značka JQNHT
Náplň GEL+Paměťová pěna
Funkce Anti-Proleženiny
Technics ruční práce
Číslo Modelu ESKY-SC-010
Způsob Vytápění Další
Typ Sedák/Zadní Polštář
Vyhledávání