0 Recenze SKU: e5615

Doofoto 2x Auto bezpečnostní Pás Kryt Pro SsangYong Actyon Korando Kyron Rexton Tivoli Příslušenství Rameno Prtective Kryt Car Styling

Skladem


*TOP KVALITA – Uhlíkových Vláken bezpečnostní Pás Černé Ramenní Podložka vám zajistí ten nejpohodlnější zážitek z jízdy vůbec. Jeho prvotřídní kvalitu, příznivou cenu a důvěryhodné značky, aby to "musí mít" pro všechny majitele vozu. To je také nejsilnější, nejodolnější rameno pad. To bude trvat vás skvěle se rok co rok. To nebude slábnout, ploché nebo vyblednutí. *POHODLNÉ – Uhlíkových Vláken bezpečnostní Pás Černé Rameno Pad bude mít volno, že ostří z vašeho pás. Polštářky jsou velmi měkké a má správné množství polstrování, aniž by příliš objemné. To přidává pohodlí a dělá vaši jízdu více relaxační. *STYLOVÝ – Uhlíkových Vláken bezpečnostní Pás Černé Ramenní Podložka je velmi stylový. Jeho elegantní Carbon Fiber Černé barvě s bezpečnostní Pás Černý se hodí do každého interiéru vozu. To není jen jednoduchý a módní trend, ale také plně funkční a praktické. To není jen přidat módy, aby vaše auto interiéru; to také poskytuje pohodlí a pomáhá zmírnit tření. *SNADNÁ INSTALACE – Uhlíkových Vláken bezpečnostní Pás Černé Ramenní Podložka je velmi snadná instalace, nejsou tam žádné potřebné nástroje. Mají kus z odolného suchého Zipu na spodní straně, který jednoduše otevřete, přehněte přes pás a pak zase zavřít. *VYSOCE DOPORUČENO – Uhlíkových Vláken bezpečnostní Pás Černé Ramenní Podložka se doporučuje pro řidiče, kteří se cítí nepříjemně používat bezpečnostní pásy na dlouhou dobu. To dává relaxaci s jeho měkký a komfortní pocit; to dělá váš zážitek z jízdy více v klidu. To také podporuje děti, aby mohli nosit jejich bezpečnostní pásy.

74.92 Kč 94.74 Kč

Sdílet

Ssangyong Tivoli, SSANGYONG, Ssangyong Příslušenství Austrálie, Honda Civic, Tivoli, Sangyong, Ssangyong Actyon Sports Ocas, Ssangyong Korando, Rexton, Ssangyong Actyon.

Položka Délka 22.5cm
Typ Položky Bezpečnostní Pásy A Polstrování
Znak/ Logo Pletené
Položka Výška 0inch
Značka doofoto
Název Modelu Auto Bezpečnostní Pás Kryt
Výrobce Automobilů Honda
Funkce Vnitřní Tvarování
Typ Materiálu Uhlíkových Vláken
Hmotnost Položky 0.07kg
ODM MOQ 40 Sad
Balíček 2 kusy
Šířka Položky 6cm
Speciální Funkce Rameno Ochrany
Vyhledávání