2 Recenze SKU: e5611

YuryFvna Pryskyřice Starověkého Egypta Kitty Egyptské Kočičí Bohyně Bastet Soška, Figurka Zvířete Sochařství Domácí Kancelář Dekorace Dárek

Skladem


Materiál: Pryskyřice Téma: Egyptské Kočičí Bůh figurka Velikost: 9.5cnx14cmx24cm/3.7"x5.5"x9.4"(Y) 10.5cmx17cmx31cm/4.1"x6.7"x12.2" (M ) 13cmx21cmx38cm/5.1"x8.2"x 14.9" (L ) obsah Balení: 1 x figurka Bastet Úvod Bastet byla bohyně ve starověké Egyptské náboženství, uctívali jak brzy jako 2. Dynastie (2890 PŘ. n. l.). Jako Bast, ona byla bohyně války v Dolní Egypt, Řeka Nil regionu, než sjednocení kultur starověkého Egypta. Její jméno je také přeloženo jako Baast, Ubaste, a Baset.[1]V řecké mytologii, ona je také známý jako Ailuros (řecky "kočka"). Vlastnosti: 1. Je vyrobena z ekologické pryskyřice materiálu; 2. To je jeden z nejvíce populární formy řemeslné v dnešní době.Ve srovnání s drahé sbírky, zdá se, jednoduché a čisté . Naopak, získala přízeň spotřebitelů. To může zlepšit dům,kancelář, atd. styl a chuť domova; 3. Skvělé pro nové zájemce,svatby,Narozeniny,Vánoce,studio Jógy atd. jako dárek; 4. Balení: pěnoplast a bublinkové sáčku, aby je dobře chránili.

1. Pokles lodní dopravy a velkoobchodní objednávky jsou podporovány. Velkoobchodní objednávky: prosím, laskavě kontaktujte nás, aby si velkoobchodní ceny. Drop shipping objednávky: prosím, laskavě nechat poznámek drop shipping objednávky v pořadí,takže naše colleauge mohl vidět, že a nebude obsahovat fakturu a naše ukládání informací, atd.. 2. Jak mám dělat, když zboží je rozbité nebo vadné nebo méně, nebo se mi to nelíbí? Prosím, laskavě kontaktujte nás nejprve, než psát recenze, nebo otevření sporu. Můžeme vrácení peněz, nebo odeslat nové položky k vám. 3. Je tam nějaký celní daň? To je základní povinnost občanů platit daně podle místních právních předpisů. Prosím platit celní daň podle místní politiky.Díky!!!

501.48 Kč 771.52 Kč

Sdílet

Dekor Egyptské, Moderní Dekor, Pro Domácí, Cínové Figurky, Bastet Kočka, Hračka Pro Kočky, Offi Stůl, Výzdoba Sochařství, Starověký Egypt, Dekor Jelen.

Drop Loď Dropshipping Kočka Figurka
Téma Zvíře
Materiál Pryskyřice
Typ Kočka Figurka,bastet kočka fiugrine
Značka YuryFvna
Použitelné pro Doma,v Kanceláři dekorace,dar,Suvenýr,colletion
Velkoobchodů Velkoobchodů Kočka Figurka K Dispozici
Styl Moderní
Další bytové dekorace, doplňky,home decor
Vyhledávání