5 Recenze SKU: e5581

Nové Příjezdu Anti-Plynová Maska Chemické Průmyslové Malování Postřik Pesticidy Respirátor Prachový Filtr celoobličejová Maska Nahradit 3M 6800

Skladem


Tato maska je zcela ekvivalentní 3M 6800 komplexní funkce ochrany, lze použít 3M filtr bavlna, vysoce kvalitní produkty

Vlastnosti:

Plné Lícnicové Respirátor

Velký objektiv pro široké zorné pole

Lehký, vyvážený design

Silikonový materiál pro větší pohodlí a trvanlivost

Seznam Balíček

SET1(7 V 1):

1ks x Maska

2ks x 3# Filtr

2ks x Filtr bavlna 2ks x kryt Filtru vlastnosti Produktu:, jako jsou benzen a homology, benzín, aceton, sirouhlíkem, éter, chlorpikrin, vhodné pro natírání, postřik pesticidy. особенности продукта: например, бензол и его родственные соединения, бензин, ацетон, дисульфид углерода, эфиры, хлорпикрин ит.д., применяются в красках, пестицидах распыления. SET2(7 V 1):

1ks x Maska

2ks x 7# Filtr

2ks x Filtr bavlna 2ks x kryt Filtru vlastnosti Produktu: kyselina plynu a páry, fosgen, chlorovodík, oxidy dusíku, oxid siřičitý, chlór uhličitý, sirovodík, fosfor obsahující pesticidy. особенности продукта: кислый газ и пар, фотогаз, хлористый водород, окись азота, двуокись серы, двуокись хлора, сероводород, фосфорные пестициды.

SET3(7 V 1):

1ks x Maska

2ks x 4# Filtr

2ks x Filtr bavlna 2ks x kryt Filtru funkce Výrobku: amoniak, methylamin, amoniak amoniak deriváty. функция продукта: Производные аммиака, метиламина, аммиака. SET4(17 V 1):

1ks x Maska

2ks x 3# Filtr

10ks x Filtr bavlna 2ks x kryt Filtru 2ks x 2091 P100 typ Prachotěsný filtr

SET5(17 V 1):

1ks x Maska

2ks x 3# Filtr

10ks x Filtr bavlna 2ks x kryt Filtru

2ks x 1203 typ Prachotěsný filtr

​ ​

1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz!

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

549.27 Kč 631.28 Kč

Sdílet

3m 7502 Maska, 3m Kn95, 3m 6200, 3m 6035, 3m Maska Na Obličej, 3m 6800 Maska, 3 M 7502 Filtr, 3m 7502, 3m 7503, 3 M Pásky.

Značka HOENYZY
Původ KN(Původu)
Denfense Objekty Vodík
Číslo Modelu 6800 Plný Plyn Respirátor, Maska S Filtrací
Použití Práce
Vyhledávání