3 Recenze SKU: e55244

Nový Styl, Jednoduché a Delikátní Slitina Cuba krytka Šroubení pro Samurajský Meč Japonský Katana Pěkný Meč, Příslušenství HJ71

Skladem


Materiál: Slitina Stav: Nový, nepoužitý, bez poškození Hmotnost je uvedeno na obrázku níže.Cuba mohou být použity pro katana/wakizashi.Cuba/guard je dobré pro rovnováhu, meč,to může chránit vaše ruce před sklouznutím na čepel během přírazů.A to může chránit vás z zraněný, když jste v tréninku, nebo finghting s ostatními.Existují i jiné díly( tsuka/rukojeť ) on-line,můžete si koupit a vytvořte si svůj vlastní meč.Kontaktujte mě kdykoliv, pokud tam je nějaká otázka(před nebo po nákupu), budu se snažit co nejlépe vyřešit veškeré problémy s vámi.děkuji!!! :) Poštovné &platby 1.Přijímáme pouze platbu přes Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz, a bude cuba poslal k vám, jakmile přijaté platby. 2.Dodací lhůta bude trvat asi 25 dní,takže pokud jste neobdrželi balíček do 1 měsíce,prosím, kontaktujte nás,budeme řešit problém s přepravou. 3.Kontaktujte nás, pokud chcete přijímat cuba rychlejší,můžeme poslat prostřednictvím EMS,ale měli byste platit za poštovné,asi $25.(Vím, že poštovné je vysoké,to je důvod, proč nemůžeme odeslat cuba EMS,doufám, že můžete pochopit,děkuji!) 4.Prosím, nenechávejte nás negativní zpětnou vazbu, nebo netural ty.(to nemůže vyřešit žádný problém),budeme se snažit v našich silách, aby se věci do pořádku s tebou,myslím, že vše lze vyřešit a získat bod s komunikací.Prosím, kontaktujte nás, pokud tam je nějaká otázka,děkuji moc!!!Hezký den!

187.61 Kč 208.48 Kč

Sdílet

Katana Meč Skutečné Meče, Skutečný Meč, Katana, Samurajský Meč Hračka, Meč Han Jian, Mulan Meč, Tai Chi Meč Modrý, Velký Přívěsek, Kirito Meč, Demon Slayer Kimetsu č. Yaiba Cosplay Meč.

Typ Meč Cuba(Krytka)
stav Nové
Materiál Kovové
Téma Sportovní
Styl Lidové Umění
Technika Casting
Použití Meč vybavení & Art & Sběratelskou
Číslo Modelu HJ71
Regionální Funkce JAPONSKO
Vyhledávání